Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Büyük Türkiye hedefimiz gerçekleşecek ve buna kimse engel olamayacaktır

İstanbul’da yaşanan hain Terör saldırısı sonrası hayatını kaybeden şehitlerimiz için İlçe Emniyet Müdürlüğüne Taziye ziyaretlerinde bulunuldu. İmam Hatip Mezunları Mensupları Derneği tarafından yapılan ziyarette, Kuranı Kerim okunarak şehitlerimize fatiha okundu. İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonucunda hayatını kaybeden polisler nedeniyle Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretlerinde bulunuldu. Şereflikoçhisar İmam Hatip Mezunları Mensupları Derneği, başkan ve yönetim kurulu üyeleri […]

14 Aralık 2016 - 14:47 'de eklendi ve 453 kez görüntülendi.
Büyük Türkiye hedefimiz gerçekleşecek ve buna kimse engel olamayacaktır

İstanbul’da yaşanan hain Terör saldırısı sonrası hayatını kaybeden şehitlerimiz için İlçe Emniyet Müdürlüğüne Taziye ziyaretlerinde bulunuldu. İmam Hatip Mezunları Mensupları Derneği tarafından yapılan ziyarette, Kuranı Kerim okunarak şehitlerimize fatiha okundu.

İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonucunda hayatını kaybeden polisler nedeniyle Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretlerinde bulunuldu. Şereflikoçhisar İmam Hatip Mezunları Mensupları Derneği, başkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından İlçe Emniyet Müdürü Soner Okur’a yapılan taziye ziyaretlerinde ebediyete intikal eden şehitlerimize Allah’tan rahmet Türk milletine başsağlığı dilendi. Şereflikoçhisar İmam Hatip Mezunları Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nedrettin Sarıkaya hainlerin hedeflerine hiçbir zaman ulaşamayacaklarına değinerek “Yaşanan terör saldırıları sonucunda gözlerimiz yaşlı fakat geleceğe ümitle bakıyoruz, Büyük Türkiye hedefimiz gerçekleşecek ve buna kimse engel olamayacaktır, terör saldırılarını şiddetle kınıyoruz” dedi.

Derneğin Genel Sekreteri Niyazi Düğer ise biz polisimizin sadece iyi günlerinde değil kara günlerinde de yanındayız, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyoruz dedi. İlçe Emniyet Müdürü Soner Okur ise yapılan ziyarette devletin güvenliği ve bekası için sadece güvenlik güçleri sorumlu değil diyerek “Biz 80 milyonluk bir aileyiz ülkemizin güvenliği ve bekası için sadece üniforma giyenler bu ülkeyi savunmuyor 15 Temmuz’da bunu gördük biz 80 Milyonuz” dedi. Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen taziye ziyareti Kur’an-ı Kerim’in okunmasıyla tamamlandı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER