Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Döviz Bozdurana Hediyeler Yağıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dövizlerinizi bozdurun çağrısına tüm yurttan olduğu gibi ilçemiz esnaflarından da tam destek geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası yurdun farklı şehirlerinde olduğu gibi ilçemizde de kampanya başlatan esnaf, ülke ekonomisine katkı sağlamak için dolar bozduranlara çeşitli ikramlarda bulunarak hediyeler veriyor. Yurt genelinde ve ilçemizde birçok esnaf, döviz karşısında değer kaybeden […]

07 Aralık 2016 - 14:14 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi.
Döviz Bozdurana Hediyeler Yağıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dövizlerinizi bozdurun çağrısına tüm yurttan olduğu gibi ilçemiz esnaflarından da tam destek geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası yurdun farklı şehirlerinde olduğu gibi ilçemizde de kampanya başlatan esnaf, ülke ekonomisine katkı sağlamak için dolar bozduranlara çeşitli ikramlarda bulunarak hediyeler veriyor.

Yurt genelinde ve ilçemizde birçok esnaf, döviz karşısında değer kaybeden Türk lirasına sahip çıkmak adına çeşitli kampanyalar hayata geçirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası yurdun farklı şehirlerinde kampanya başlatan esnaf, dolar bozdurduğunu belgeleyen vatandaşlara çarşı esnaflarından konfeksiyoncular, parfümcüler, berberler, sanayi esnafı ve diğer bazı sektördeki esnaflar duyarlılık gösterdi. Vatandaşlar ise esnafın bu duyarlılığı karşısında memnuniyetlerini dile getirerek, “ mesele Ülkemiz, vatanımız olduktan sonra elimizi taşın altına koymaya hazırız” diyerek dile getirdiler.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER