Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Karaömeroğlu Veda Ziyaretlerini Tamamladı

İçişleri Bakanlığı’nca Kaymakam ve Vali yardımcılarının atanmasına dair yeni kararname ile Ankara/Altındağ Kaymakamlığına atanan Kaymakam Erol Karaömeroğlu veda ziyaretlerini sonlandırdı. Belediye Başkanı Ferda Polat’ı, Esnaf Sanatkarlar odası ve diğer bazı oda başkanlarının yanı sıra ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Karaömeroğlu son olarak da bugün Yıldırım tesislerinde öğle yemeğinde son kez bir çok kesim ile bir araya gelerek, […]

14 Aralık 2016 - 14:28 'de eklendi ve 450 kez görüntülendi.
Karaömeroğlu Veda Ziyaretlerini Tamamladı

İçişleri Bakanlığı’nca Kaymakam ve Vali yardımcılarının atanmasına dair yeni kararname ile Ankara/Altındağ Kaymakamlığına atanan Kaymakam Erol Karaömeroğlu veda ziyaretlerini sonlandırdı.

Belediye Başkanı Ferda Polat’ı, Esnaf Sanatkarlar odası ve diğer bazı oda başkanlarının yanı sıra ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Karaömeroğlu son olarak da bugün Yıldırım tesislerinde öğle yemeğinde son kez bir çok kesim ile bir araya gelerek, kendisine verilen veda yemeği ile ilçemizden ayrılacak.

15 Aralık Perşembe günü itibariyle Altındağ kaymakamlığında göreve başlanacağı öğrenilen Karaömeroğlu’na görevinde başarılar diliyoruz.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER