Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kaymakam Karaömeroğlu’na Veda Yemeği

Şereflikoçhisar’dan, Altındağ Kaymakamlığına atanan Erol Karaömeroğlu’na ilçede veda yemeği düzenlendi. Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, Meclis üyeleri ve bir çok birim ve kurum amirlerinin yanı sıra okul idarecileri ve Hakim Savcıların katılımı ile veda yemeğinde bir araya gelindi. Yıldırım Tesisleri altında bulunan lokantada da düzenlenen veda yemeğinde Karaömeroğlu, kaymakam olarak hizmet ettiği Şereflikoçhisar’a fahri bir hemşehri […]

21 Aralık 2016 - 15:10 'de eklendi ve 340 kez görüntülendi.
Kaymakam Karaömeroğlu’na Veda Yemeği

Şereflikoçhisar’dan, Altındağ Kaymakamlığına atanan Erol Karaömeroğlu’na ilçede veda yemeği düzenlendi. Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, Meclis üyeleri ve bir çok birim ve kurum amirlerinin yanı sıra okul idarecileri ve Hakim Savcıların katılımı ile veda yemeğinde bir araya gelindi.

Yıldırım Tesisleri altında bulunan lokantada da düzenlenen veda yemeğinde Karaömeroğlu, kaymakam olarak hizmet ettiği Şereflikoçhisar’a fahri bir hemşehri olarak destek vermeye devam edeceğini belirtti.

Kaymakam Karaömeroğlu, “Cumhuriyetin 100. Yılına uzanan Şereflikoçhisar rüyaları gördük, hayatın önümüze koyduğu çok şıklı soruları hiç okumadan hep Şereflikoçhisar’ı işaretledik.

Eğer aşık isen yare ne mihnet? Düsturunca hakikatten sevdiğimizden, Şereflikoçhisar’a dahi mihnet etmedik. Arkadaşlarımla beraber üç buçuk yılın her dakikasının hesabını verebilecek hizmetler yaptık. Nokta koymadık sadece virgül koyduk.” Şeklinde konuştu.

Düzenlenen veda yemeğinde Belediye Başkanı Ferda Polat, Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kargın, Kaymakam Erol Karaömeroğlu’na ilçeye verdiği destek ve çalışmalarından dolayı plaket verdi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER