Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Memur-Sen’den Ankara Emniyetine Taziye ve Destek Ziyareti

Memur-Sen Ankara il başkanlığından Ankara Emniyet Müdürüne taziye ve destek ziyareti yapıldı. Memur-Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır beraberinde Şube başkanlarından oluşan bir heyet ile Ankara Emniyet İl Müdürü Mahmut Karaslan’n adına Müdür Yardımcısı Yaman Ağırlar’ı ziyaret ederek ,10 Aralık 2016 Cumartesi, Saat 22.30 sularında Beşiktaş Vodafon Arena stadyumu çevresinde peş peşe yapılan hain bombalı […]

21 Aralık 2016 - 15:06 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.
Memur-Sen’den Ankara Emniyetine Taziye ve Destek Ziyareti

Memur-Sen Ankara il başkanlığından Ankara Emniyet Müdürüne taziye ve destek ziyareti yapıldı. Memur-Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır beraberinde Şube başkanlarından oluşan bir heyet ile Ankara Emniyet İl Müdürü Mahmut Karaslan’n adına Müdür Yardımcısı Yaman Ağırlar’ı ziyaret ederek ,10 Aralık 2016 Cumartesi, Saat 22.30 sularında Beşiktaş Vodafon Arena stadyumu çevresinde peş peşe yapılan hain bombalı saldırılarda 8’i sivil, 36′ sı polis olmak üzere 44 vatandaşımızın hayatını kaybettiği 150 ye yakın kardeşimizin de yaralandığı menfur olay sebebiyle Büyük Memur-Sen ailesi olarak şahsınızda tüm emniyet mensuplarının yanında olduğumuzu hissettirmek, taziyelerimizi bizzat iletmek üzere buradayız. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, şehit yakınlarına şahsınızda emniyet mensuplarına ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Dedi.

Kır, Konuşmasını şöyle sürdürdü. Adı, sanı, amacı ne olursa olsun, kimden gelirse gelsin, kime yönelirse yönelsin yüzyıllarca üzerinde kardeşçe yaşadığımız topraklarımızda, birlikte yaşama irademize haince engel olmaya çalışan Türkiye’mizin birliğine, bütünlüğüne, huzuruna karşı yapılan terör saldırılarını, terörü ve teröre destek veren iç ve dış mihrakları nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Terörist saldırılar 15 Temmuz ihanet hareketinden bağımsız değildir.

Yapılan bu saldırılar 15 Temmuz ihanet hareketinin devamı niteliğindedir. Bu vahşetin arkasında 15 Temmuz darbesine açıkça çanak tutan ABD, AB, İngiltere, İsrail ,Fransa gibi Siyonist şer ittifakının olduğu açık seçik ortadadır. 15 Temmuzda elde edemediklerini terörist olaylarla elde etmek istiyorlar. Bu şer ittifak dün PKK yı bu gün YPG ve PYD yi stratejik dost ve ortak kabul ederek tıpkı Afganistan, Irak, Suriye Libya ,Sudan, Yemen ve bütün orta doğu ülkelerini dışarıdan kumandalı terör örgütleri ve işbirlikçi hainler vasıtasıyla kana bulandıkları gibi şimdi de aynı oyunu ülkemizde sergilemek istemektedirler. Türkiye’deki tüm terör eylemlerin ekonomik ve siyasi krizlerin gerçek sorumluları da bunlardır.

Şunu hemen ifade etmek isterim ki bu canilerin hedef seçtiği kitle; bireysel manada ne asker, ne polis, ne Kürt, ne Türk ne alevi ve ne de Sünni’dir. Top yekun bir milletin kendisidir. Amaçları kan dökerek, fitne çıkararak, korku salarak tedirginlik yaratarak milletimizin huzur ve bekasına kastetmektir.

Terörü ve teröristi cesaretlendirecek ifadelerden kaçınılmalıdır.

Ne yazık ki adı PKK,PYD,YPG,DAEŞ, IŞİD, DHKPC ve bunların uzantıları olan tüm şer odakları ülkemize diz çöktürme adına işbirliği içinde hareket ettikleri halde bazı siyasi parti ve bazı sözde sivil toplum kuruluşlarının terörü sonlandırma adına ortak eylem ve ortak söylem geliştirme yerine terörü ve teröristi cesaretlendirecek ifadeler kullanmak suretiyle terörün ekmeğine yağ sürmeleri son derece düşündürücü ve üzücüdür. Mustafa Kır Memur-Sen Ankara İl Başkanı

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER