Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Polat, Engelliler Gününde Ziyarette Bulundu

Belediye Başkanı Ferda Polat Dünya Engelliler Günü ziyaretleri kapsamında ilçemiz Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören öğrencileri ve rehabilitasyon Merkezindeki engelli bireyleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler ikram etti. ilçemiz Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi ve rehabilitasyon Merkezini ziyaret Eden Belediye Başkanı Ferda Polat, okul müdürü ve kurum yetkilileri ile sohbet etti ve kurumda […]

14 Aralık 2016 - 14:27 'de eklendi ve 484 kez görüntülendi.
Polat, Engelliler Gününde Ziyarette Bulundu

Belediye Başkanı Ferda Polat Dünya Engelliler Günü ziyaretleri kapsamında ilçemiz Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören öğrencileri ve rehabilitasyon Merkezindeki engelli bireyleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler ikram etti.
ilçemiz Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi ve rehabilitasyon Merkezini ziyaret Eden Belediye Başkanı Ferda Polat, okul müdürü ve kurum yetkilileri ile sohbet etti ve kurumda eğitim öğretim gören öğrenciler hakkında bilgi aldı ve öğrenciler ile bir araya gelerek bütün öğrencilere tek tek hediyeler ikram etti ve öğrenciler ile sohbet etti.

Başkan Ferda Polat Dünya Engelliler Günü hakkında duygularını ifade ederek, “Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına sahip çıkmak, doğru ve kalıcı çözümler üretmek, onların yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba göstermek, devlet ve toplum olarak en önemli sorumluluklarımızdan biridir. Hepimiz birer engelli adayıyız ve bunun bilincinde olarak ilçemizdeki tüm engelli kardeşlerimizin sorunları ile yakından ilgilenmekteyiz.” Diyerek konuşmalarını sonlandıran Polat öğrenciler ile ilgilendikten ve sohbet ettikten sonra ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER