Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Sosyal medya yavşakları?

Anadan babadan, atadan, diyardan ve en önemlisi İslam’dan bir nebze beslenmeyen alçaklar! Klavye delikanlıları! Tek başına bir hiç, ikiden fazla olunca kendini bir halt zanneden alçaklar! Devlet nedir, millet nedir bilmeyen hainler. Ağzını açtığında fitne ve fesat için tarihinden örnek veren ancak, büyük milletin tarihini bilmeyen densizler. Çanakkale savaşı eli Kur-an lı atalarımızla kurtarıldı. Dilinde […]

21 Aralık 2016 - 15:24 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.
Sosyal medya yavşakları?

Anadan babadan, atadan, diyardan ve en önemlisi İslam’dan bir nebze beslenmeyen alçaklar! Klavye delikanlıları! Tek başına bir hiç, ikiden fazla olunca kendini bir halt zanneden alçaklar! Devlet nedir, millet nedir bilmeyen hainler. Ağzını açtığında fitne ve fesat için tarihinden örnek veren ancak, büyük milletin tarihini bilmeyen densizler. Çanakkale savaşı eli Kur-an lı atalarımızla kurtarıldı. Dilinde fitne, bedeninde fesatlıkla ve sosyal medyanın şimdiki yavşaklarının zihniyeti ile kurtarılmadı.

Bilmezler ki o geri zekalı kimseler, sosyal medya yavşakları. O Halep’teki kardeşlerimiz Müslüman, hadi bu duyguyu hissetmiyorsan katledilen bir insan, can; anladın mı can! Bilmezler ki onlar bizim kardeşimiz ve Çanakkale savaşında gözleri kapalı bizim yanımızda saf tutup, bizlerle beraber savaşıp 6000 şehit vererek bizlerle olan kimseler. Bizlerin yanında olan ve Çanakkale de en çok şehit veren Halepli kardeşlerimizin şuan ki durumu karşısında saflarımızı onlara çevirirken, boş boş konuşan, o kardeşlerimiz üzerinden siyaset yapmaya çalışan gevşeklere başka ne demeliyiz. Edepsizliklerine bakmazlar, klavye başına geçip Halep üzerinden bozuk zihniyetleriyle siyaset yapmaya çalışırlar.

Ölümden korkusu olanlar, Önce Can, sonra Halep! Diyor.

Ülkedeki katliama neden sessiz kalıyoruz, neden tepki veremiyoruz diyen sosyal medya delikanlılarına diyeceğimiz o ki; sizi ciddiye alan yok. İnsan katleden kim olursa olsun, nerede olursa olsun alçaktır. Oynanan oyunu görmüyor musun? Hedefleri bizim birlik ve beraberliğimiz. Bizi zayıf düşürmek ve bölgemizin sınırlarını kendi menfaatlerine göre yeniden çizmek. Tıpkı Halep’i yabancı gören biz bilgisizler gibi yüz sene sonra ülkemizin bir parçasını torunlarımız yabancı görsün diye uğraş veriyorlar. Tepkisini adam gibi verenler, veriyor. Sesi de gür çıkıyor. A, B, C, partilisi olsa bile. Ama zihniyetlerinde fitnelik, fesatlık olmadığı için hangi partili, görüşlü olsa bile fark etmiyor, sesi olabildiğince üst düzeyde üst yerlere ulaşıyor.

Yahu benim anlamadığım bir başka bir şey daha var. İnsan kuyruk acısının olduğunu bu kadar açıktan belli etmeli mi sizce. Çıkar uğruna abuk subuk sosyal medya yavşaklığı yapmalı mı sizce? Bir şey biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Hem kendi ülkemizde içimizdeki hainlerle uğraş, hem de Müslüman kardeşlerimizin olduğu Suriye, Halep’e yapılan kalleşlikle uğraş, olmadı bir de şu yavşak klavye delikanlıları ile uğraş. Sen Ne büyüksün ALLAH’ım, sen ne büyüksün TÜRKİYEM. O kadar güçlüsün ki, düşmanın, fitnenin, yavşağın, içimizdeki kalleşin hepsiyle uğraşacak, baş edebilecek gücü bize veriyorsun. Şükürler olsun bize verdiğin bu güce.

Biz “Müslüman Müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (zâlime) teslim etmez. Kim, Müslüman kardeşinin bir ihtiyacını giderirse Allâh da onun bir ihtiyacını giderir. Kim Müslümanı bir sıkıntıdan kurtarırsa, bu sebeble Allâh da onu kıyâmet günü sıkıntılarının birinden kurtarır. Kim bir Müslümanın bir kusurunu örterse, Allâh da kıyâmet günü onun  kusurunu örter.” (Buhârî-Müslim) Hadisi Şerifler ve Allah’ın ayetleri ile hareket ediyoruz. Siz kimin lafları, sözleri, düşünceleri ile hareket ediyorsunuz.

 

 

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER