Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

TEMA’dan Gönüllülük, İnsan Hakları ve Demokrasi Paneli

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü ve 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında TEMA Vakfı Ankara Temsilciliği tarafından 17 Aralık 2016 günü Gönüllülük, İnsan Hakları, Demokrasi başlıklı panel büyük bir katılımla gerçekleşmiştir. Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen panele İlçemiz Tema Vakfı Sorumlusu Vural Gündüz katılım sağladı. “Gönüllülük – İnsan Hakları ve Demokrasi Panelinde Deniz Acaray; Gönüllülük […]

21 Aralık 2016 - 15:09 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.
TEMA’dan Gönüllülük, İnsan Hakları ve Demokrasi Paneli

5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü ve 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında TEMA Vakfı Ankara Temsilciliği tarafından 17 Aralık 2016 günü Gönüllülük, İnsan Hakları, Demokrasi başlıklı panel büyük bir katılımla gerçekleşmiştir. Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen panele İlçemiz Tema Vakfı Sorumlusu Vural Gündüz katılım sağladı.

“Gönüllülük – İnsan Hakları ve Demokrasi Panelinde Deniz Acaray; Gönüllülük ve İnsan Hakları konusunda, Süleyman Çetin; Çevre Hakkı, Sağlıklı Çevrede Yaşama Hakkı konularını sunmuşlar ve Sivil Toplum çalışmalarının demokrasiye katkılarından bahsetmişlerdir.

Panel sonrası “Gönüllülük” üzerine yapılan söyleşi, temsilcilik devir-teslim töreni ile devam etti. 20 yıldır TEMA gönüllüsü olan, 2006’dan beri TEMA Vakfı Ankara Temsilciliğini gönüllü olarak yürüten emekli öğretmen Mukadder Ekremoğlu; “Toprak-Yaprak-Bayrak sevdasını büyük bir onurla yaşadığım Vakfımda bize bu yolu açan değerli büyüklerimiz Sayın Hayrettin Karaca ve Sayın Nihat Gökyiğit’e saygılarımızı sunarken “Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve şükranla anıyor, TEMA Vakfı Ankara Temsilcilik Bayrağını 20 yıldır TEMA gönüllüsü ve Rize temsilcisi olan değerli arkadaşıma huzurla teslim ediyorum” diyerek Şanlı Türk Bayrağımızı (öperek) ve TEMA bayrağını Sayın Nevzat Özer’e takdim etmiştir.

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Bölüm Başkanlarının katıldığı törende hizmetlerinden dolayı Sayın Mukadder Ekremoğlu’na Teşekkür plaketi sunulmuş ve daha önceki temsilciler, STK Başkanları, konuklar tek tek paneli ve örnek devir-teslimi tebrik ederek teşekkürlerini ilettiler.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER