Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Tüm Esnafları Ziyaret Ediyor

Belediye Başkanı Ferda Polat esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Hafta içi belirli saatlerde çarşı içinde ve bazı sokak aralarındaki esnafı ziyaret eden ve isteklerini dinleyen Polat, dünde ziyaretlerini sürdürdü. Basın mensuplarının da katıldığı esnaf ziyaretlerinde, ziyaret edilen esnaflar ile sohbet eden ve isteklerini dinleyen Başkan Polat, belediye kapısının halka esnafa herkese sonuna kadar açık olduğunu belirtti. […]

28 Aralık 2016 - 15:59 'de eklendi ve 314 kez görüntülendi.
Tüm Esnafları Ziyaret Ediyor

Belediye Başkanı Ferda Polat esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Hafta içi belirli saatlerde çarşı içinde ve bazı sokak aralarındaki esnafı ziyaret eden ve isteklerini dinleyen Polat, dünde ziyaretlerini sürdürdü.

Basın mensuplarının da katıldığı esnaf ziyaretlerinde, ziyaret edilen esnaflar ile sohbet eden ve isteklerini dinleyen Başkan Polat, belediye kapısının halka esnafa herkese sonuna kadar açık olduğunu belirtti. Sabah saat 10.00’da başlayan esnaf ziyaretini akşam saatlerine kadar sürdüren Başkan Polat’ın, belirli zaman içerisinde ziyaretlerini sürdüreceğini belirti.   

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER