Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Atılgan Yarıyıl Mesajı Yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan öğrencilere, eğitimcilere ve anne babalara yönelik yarıyıl mesajı yayınlayarak “Başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutlar, güzel bir tatil geçirmenizi dilerim” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan yayınlamış olduğu yarıyıl mesajında şunları dile getirdi, Öğrenciler, […]

18 Ocak 2017 - 13:53 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.
Atılgan Yarıyıl Mesajı Yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan öğrencilere, eğitimcilere ve anne babalara yönelik yarıyıl mesajı yayınlayarak “Başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutlar, güzel bir tatil geçirmenizi dilerim” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan yayınlamış olduğu yarıyıl mesajında şunları dile getirdi, Öğrenciler, eğitimciler ve çocukları okula giden tüm anne ve babalar için bu sene beklenen yarıyıl tatili 20.01.2016 tarihinde başlıyor ve okula giden tüm çocuklar bu günde karnelerini alacaklar. Bir eğitim ve öğretim döneminin birinci yarıyılının sonuna geldiğimiz bu günde İlkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören öğrencilerimiz büyük bir heyecanla on beş günlük bir tatile giriyorlar.

Yarıyıl tatilinde test çözme, özet çıkarma gibi öğrenciyi tek tip alana yönlendiren ev ödevleri verilmemesi, bunun yerine öğrencinin kendini tanıması, geliştirmesi ve sosyalleşmesine katkı sağlayacak sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılması teşvik edilmelidir. Bu çerçevede, kitap okuma, film izleme, müze ve tarihi mekan gezileri ile toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı destekleyici faaliyetlerin tavsiye edilmesi uygun olacaktır.

Başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutlar, güzel bir tatil geçirmenizi dilerim, dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER