Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Denizbank İlçemizde Şubesini Açtı

Yaklaşık iki aydır yapımı devam eden ve birçok kişinin açılmasını sabırsızlıkla beklediği Denizbank Şereflikoçhisar şubesi geçtiğimiz hafta Perşembe günü açıldı. Özellikle çiftçilere, besicilere ve üreticilere yönelik faaliyetleri ile bilinen Denizbank şubesinin açılışı saat 10.30 da Belediye Başkanı Ferda Polat Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin ve çok sayıda esnaf ve […]

04 Ocak 2017 - 11:15 'de eklendi ve 1308 kez görüntülendi.
Denizbank İlçemizde Şubesini Açtı

Yaklaşık iki aydır yapımı devam eden ve birçok kişinin açılmasını sabırsızlıkla beklediği Denizbank Şereflikoçhisar şubesi geçtiğimiz hafta Perşembe günü açıldı.

Özellikle çiftçilere, besicilere ve üreticilere yönelik faaliyetleri ile bilinen Denizbank şubesinin açılışı saat 10.30 da Belediye Başkanı Ferda Polat Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin ve çok sayıda esnaf ve davetlinin katıldığı açılış kurdele kesimi ile gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Ferda Polat açılış öncesinde yaptığı konuşmada ”İlçemize açılan Denizbank şubesinin tüm ilçemiz esnafı ve üreticilere hayırlı olması temenni ediyorum” Dedi. Belediye Başkanı Ferda Polat, Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin tarafından kesilen açılış kurdelesinin ardından hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Katılımcılara çeşitli ikramların yapıldığı açılış, akşam mesai bitimine kadar hayırlı olsun temennileri ile devam etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER