Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

HEM, Üniversite Adayları İle Kahvaltıda buluştu

Geçtiğimiz hafta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından okulda düzenlenen kahvaltı birlikteliğinde, HEM’de eğitim gören Üniversite öğrencileri ile bir araya gelindi. Sabah saat 09.30’da Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kahvaltıya belediye Başkanı Ferda Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, okul öğretmenleri ve hazırlık gören Üniversite Öğrencileri bir araya geldi. Kahvaltı öncesi kısa bir konuşma yapan Halk […]

11 Ocak 2017 - 13:31 'de eklendi ve 530 kez görüntülendi.
HEM, Üniversite Adayları İle Kahvaltıda buluştu

Geçtiğimiz hafta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından okulda düzenlenen kahvaltı birlikteliğinde, HEM’de eğitim gören Üniversite öğrencileri ile bir araya gelindi.

Sabah saat 09.30’da Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kahvaltıya belediye Başkanı Ferda Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, okul öğretmenleri ve hazırlık gören Üniversite Öğrencileri bir araya geldi.

Kahvaltı öncesi kısa bir konuşma yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şahin Yiğit, lise mezunu olup üniversiteye hazırlanan öğrenciler için destekleme ve yetiştirme kursları düzenlediklerini belirterek, 10 Ekim’de başlayan kurslara üniversite adayları büyük ilgi gösteriyor. Şereflikoçhisar olarak destekleme ve yetiştirme kurslarında hep bir adım önde olduk. Bu yıl yapılacak üniversite sınavlarında kurslarımıza katılan öğrencilerimizden başarılı sonuçlar bekliyoruz, diyerek konuşmasını tamamlayan Yiğit, Öğrencilere başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Düzenlenen kahvaltıda motivasyon bulan ve ayrı bir atmosfer yaşadıklarını belirten öğrenciler, kahvaltıyı düzenleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ve İlçe Milli Eğitim Müdürüne teşekkür ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER