Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

MGV Ödülünü Okulunda Verdi

Milli Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasında birinci olan öğrenciye Ödülü okulunda verildi. 31 Aralık akşamı düzenlenen Mekke’nin fethi programına rahatsızlığı dolayısıyla katılamayan ilçe birincisine ödülü okulunda verildi. 17 Aralık 2016 tarihinde yapılan Siyer-i Nebi yarışmasında bayanlar ortaokul öğrencileri kategorisinde rahatsızlığı sebebi ile ödül törenine katılamayan Şereflikoçhisar birincisi olan Elif İrem Koçak’a ödülü MGV, […]

11 Ocak 2017 - 13:38 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.
MGV Ödülünü Okulunda Verdi

Milli Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasında birinci olan öğrenciye Ödülü okulunda verildi.

31 Aralık akşamı düzenlenen Mekke’nin fethi programına rahatsızlığı dolayısıyla katılamayan ilçe birincisine ödülü okulunda verildi.

17 Aralık 2016 tarihinde yapılan Siyer-i Nebi yarışmasında bayanlar ortaokul öğrencileri kategorisinde rahatsızlığı sebebi ile ödül törenine katılamayan Şereflikoçhisar birincisi olan Elif İrem Koçak’a ödülü MGV, AGD Şereflikoçhisar Temsilcisi Yusuf Çetin tarafından teslim edildi.

Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi olan Elif İrem Koçak’ın okuluna ziyarette bulunan ve Okul Müdürü Yusuf Düğer ile birlikte başarılarından dolayı tebrik eden ve hediyelerini taktim eden Çetin; “bayanlar ortaokul kategorisinde birinci olan öğrencimiz rahatsızlığı sebebi ile ödül törenimize katılamamıştı. Göstermiş olduğu başarıdan dolayı bizzat okuluna gelerek öğrencimizi tebrik etmek istedik” şeklinde konuştu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER