Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Allah CHP’yi Islah Etsin.!

Şimdi Devlet Bahçeliyi yazdığımız, Devlet için yaptıklarını alkışladığımız için bize çıkarcı gözüyle bakanlar, kendilerini hangi kefeye koyacaklarını bilmiyorlar. Devlet Bahçeliyi öteleyen sözde MHP’liler, şimdilerde CHP, HDP çatısı altında aynı türküyü okuma yolunda azim gösteriyorlar. Bakıyorsunuz Ulusal TV, Halk TV, Sözcü, Birgün gazetesi gibi yayın organlarının çanağını tutuyorlar. Yani saf değişimi olurda, bu kadar zıt bir […]

08 Şubat 2017 - 16:03 'de eklendi ve 1267 kez görüntülendi.
Allah CHP’yi Islah Etsin.!

Şimdi Devlet Bahçeliyi yazdığımız, Devlet için yaptıklarını alkışladığımız için bize çıkarcı gözüyle bakanlar, kendilerini hangi kefeye koyacaklarını bilmiyorlar. Devlet Bahçeliyi öteleyen sözde MHP’liler, şimdilerde CHP, HDP çatısı altında aynı türküyü okuma yolunda azim gösteriyorlar. Bakıyorsunuz Ulusal TV, Halk TV, Sözcü, Birgün gazetesi gibi yayın organlarının çanağını tutuyorlar. Yani saf değişimi olurda, bu kadar zıt bir kutupta nasıl yer alıveriyorlar anlamış değilim. Gerçi bunun en güzel cevabını Devlet Bahçeli dün grup toplantısında dile getirerek “Aramıza karamsarlık sokmaya çalışan mihraklar dün olduğu gibi bugün de vardır. 48 yıldır şeytan taşladık ihanet ve melaneti kovaladık. İşbirlikçiler hiç durmadı hazımsızlar hiç yorulmadı. Devamlı kör bir arayış içinde oldular sürekli kirli fırsat kolladılar. 11 Ekim 2016’dan bu tarafa sadece bize vuruyorlar. CHP, HDP, FETÖ, PKK, DHKP-C, kendilerine milliyetçi diyen dar ve güdük bir grup MHP’ye saldırıyor. Niye ‘Evet’ diyormuşuz. Biz de diyoruz ki size ne. Size mi soracaktık?” Türkiye’yi Alman Başbakanı’na şikayet etme küstahlığını gösteren CHP zihniyeti milletten bir kez daha şamarı yiyecek, yakın hısmı HDP ile birlikte rüzgar ekerken fırtına ile karşılaşıp sandığın dibine tortu gibi çökecektir. Adında halk olup halkla hiçbir bağı olmayanlar referandum sonrası kaçacak delik arayacaktır.” diyerek sanırım her kesime mesajını vermiş onlarda anlamıştır.
Devlet Bahçeli böyle iken Kemal Kılıçdaroğlu ve işbirlikçilerinin tavrı ortada. yani bu Kılıçdaroğlu’nun tavrı “ Babaa, hırsız yakaladım. Getir oğlum. Gelmiyor. Bırak gitsin o zaman. Gitmiyor. Allah Allah, sen gel bari. Beni de bırakmıyor” misali. Anayasa değişikliğinde düzenleme için gel Kılıçdaroğlu denildi gelmedi, ya da gitmesine birileri izin vermedi. Sanırım bana muhalefetlik yeter ben muhalefetlikten başka bir şey yapamam düşüncesi ile hayır dedi. Bugün bakıyorsun, üretim adına, sanayileşme adına, Türkiye’nin kalkınması ve güçlenmesi adına hiçbir projesi yok, çıkıyor TV kanalında Osmanlı Devleti şekeri şurdan alıyordu, topu yoktu tüfeği yoktu diyor, Hükümetin yaptıklarına kulp takmaya çalışıyor. E o zaman Sayın Kılıçdaroğlu, sen ortaya ne koydun da ne istiyorsun. Süleyman Demirel gibi Ekmek yoksa pasta yeyin, yollar yürümekle aşınmaz gibi gaf üstüne gaf, ya da Milleti koltuğuna göre aşağılama yolunda gidilmez ki.
Kılıçdaroğlu’nun bildiğiniz gibi sayamayacağınız kadar yanlış söylem ve gafları bulunuyor. Ve insanlarla alay eder gibi bir ana muhalefet partisi olmasına rağmen Türkiye Devleti adına, Millet adına ortaya bir şey koymadan “ben muhalefetlik yapayım bana yeter” düşüncesi ile hareket ediyor.
Allah kimseyi başkasının aklı ile hareket etmeyi nasip etmesin. Gördüğümüz gibi birileri başkalarının akılları ile hareket ettirildiği yetmiyor adete fırfır dönderiliyor.
Referandum süreci içinde bulunuyoruz. EVET diyen halkın ve önde giden liderlerin kim olduğunu biliyoruz. Hayır diyen kimseleri de görüyoruz. Kararımız EVET diyenlerle hayır diyenlere baktığımızda bile gözle görülüyor. Halk doğrudan yanadır. Halkımız esaretten çıktı. Şimdide cesaretini dün gösterdiği gibi bu günde gösterecektir.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER