Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Atatürk’e Yapılan İstismara Kim Dur Diyecek…

Bağımsızlık ve İstiklal savaşımızın lideri, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu, hepimizin ortak değeri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk acaba bu gün yaşıyor olsa ne yapardı? Kendisinin ve partisinin arkasına sığınıp yalan dolanın içinde olanları, yapmadığını, demediğini bırakmayanları görse ne yapardı. Putlaştırıldığını, haşa ilahlaştırılma moduna sokulduğunu görse ne yapardı. Hainin, teröristin arkasına sığınarak milletin gerçek sahiplerine saldırıldığını görse […]

22 Şubat 2017 - 10:51 'de eklendi ve 769 kez görüntülendi.
Atatürk’e Yapılan İstismara Kim Dur Diyecek…

Bağımsızlık ve İstiklal savaşımızın lideri, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu, hepimizin ortak değeri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk acaba bu gün yaşıyor olsa ne yapardı?
Kendisinin ve partisinin arkasına sığınıp yalan dolanın içinde olanları, yapmadığını, demediğini bırakmayanları görse ne yapardı. Putlaştırıldığını, haşa ilahlaştırılma moduna sokulduğunu görse ne yapardı. Hainin, teröristin arkasına sığınarak milletin gerçek sahiplerine saldırıldığını görse ne yapardı. Kendisinin söylemediği, yapmadığı şeyi, partisinin ve kendisinin arkasına sığınılarak yaptığını görse ne yapardı?
15 Temmuz Fetullahçı teröristlerinin yaptığını görmeyeniniz, şahit olmayanınız duymayanınız kalmamıştır. Dün Ömer Halis Demir’e kurşun sıkanların adliyeye götürülmesini izlerken bu hainlerin, bu alçakların yüzlerindeki arsızlığı bir kez daha gördüm ve bu günümüze şükrettim. Şehitlerimiz bu vatanı bize tekrar hediye etti. Şehitlerimizin, gazilerimizin öcünü almakta bu yüce millete düşmüştür.
O Hain FETÖ yine başkasının kucağından mesajlar salmaya devam ediyor. Son olarak ta içinde bulunduğumuz ve kararı milletin vereceği Referandum için terörist salyalarını salmaya başlamış. Aklı satılık, beyni kullanılmaya müsaitlerin hala içimizde olduğunu bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır. Bu terörist FETÖ, ülkemizdeki satın aldığı kişilere mesaj salmış ve “Referandumda kendinizi Atatürkçü, CHP’li gibi gösterin hayır kampanyalarına katılın” demiş. Atatürkçülük ne zamandan beri bir teröristin ve hainin kamuflesi oldu, ne zamandan beri suç işleyip arkasına sığınılan bir liman oldu. Buna dur diyecek Atatürkçü ya da CHP’li yok mu? TV kanallarında asılsız yere açıklamalarda bulunanlar, kendini videoya ya aldırıp asılsız şeylerle sansasyon yaratmaya çalışanlar, gazetelere asılsız demeç servis edenler nerede. FETÖ denilen Terör gurubunun bu hain düşüncesine neden demeç veren, video yayınlayan gazetelere demeç servis eden yok.
Huzur ve saygınlık içinde geçireceğimiz referandum sürecine edepsizlik karıştırılmasına izin vermenin, boyun bükmenin anlamı yok. Devlet halkını yanına ve arkasına almış. Gücünü nerden aldığını herkes görüp biliyor. Ve devlet, en doğru kararın halktan ve Hak’tan çıkacağına inanırken her zaman buna vurgu yaparken ve söylerken, birileri bölücü, yıkıcı ağızlarıyla konuşmasın. Art niyetle yanlış yorumlayıp insanları birbirine düşürmesin. Bir şey biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar deyiminden örnek alsınlar. Şimdilerde bir bakıyorsun apaçık yalan ve dolanlarla insanları etkilemeye çalışanlar var. Kimse kimsenin paylaşımına bir şey dediği yok! Ancak seviye o kadar alçalmış ki birçok hemşerim, diyor ki “Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye? Yani bu kimselerin adam olmadığından, konuşmaya, tartışmaya açık olmadığından, konuşma tartışma gereği asla duymam, cevabımı 16 Nisanda veririm keyfime bakarım” diyorlar.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER