Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Atılgan “maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz”

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. Dönemi 06 Şubat 2017 günü başladı. Kısa bir moladan sonra maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tatilde dinlenme ve eksikliklerimizi görme imkânı bulduk. İnanıyorum ki iyi bir planlama ve gayretle 2. Dönem, 1. Dönemde olduğumuz noktadan daha ileride olacağız. Bu noktada siz değerli öğretmen ve velilerimize çok iş düşüyor. Bunun bilincinde olduğunuzdan […]

08 Şubat 2017 - 15:55 'de eklendi ve 1195 kez görüntülendi.
Atılgan “maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz”

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. Dönemi 06 Şubat 2017 günü başladı. Kısa bir moladan sonra maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tatilde dinlenme ve eksikliklerimizi görme imkânı bulduk. İnanıyorum ki iyi bir planlama ve gayretle 2. Dönem, 1. Dönemde olduğumuz noktadan daha ileride olacağız. Bu noktada siz değerli öğretmen ve velilerimize çok iş düşüyor. Bunun bilincinde olduğunuzdan da eminim.
Bildiğiniz gibi biz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimde akademik başarının yanında sosyal ve kültürel, sportif etkinliklerde de çok önem vermekteyiz. Okullarımızda bu alanda yürütülen çalışmaları çok önemsiyoruz. Tüm kurumlarımızda eğitim öğretimin kalitesinin artırılması ve eğitim ortamlarının sürekli geliştirilmesi yönünde yaptığımız çalışmalarla tüm öğrencilerimizin daha da başarılı sonuçlar elde edeceğine yürekten inanıyorum.
Öğrencilerimizin bu ülke için faydalı birer birey olma yolunda yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyor, yeni dönemin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER