Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kaymakam Yıldırım’a Ziyaretler Devam Ediyor

Vatandaşın Sükunet İçinde Sandığa Gitmesini Sağlayacağız İlçemiz kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Sedat Yıldırım’a hoş geldin ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Makamında ziyaretleri kabul eden Sedat Yıldırım öncelikli olarak “referandum sürecinde bulunduğumuz için ilçemizin emniyetini, asayişini sağlamak, vatandaşlarımızın huzur ve sükunet içerisinde sandığa gitmesini sağlamak olacaktır” dedi. Yaklaşık iki hafta önce ilçemiz kaymakamlığına atanan Kaymakam Sedat Yıldırım’a […]

15 Şubat 2017 - 15:53 'de eklendi ve 1135 kez görüntülendi.
Kaymakam Yıldırım’a Ziyaretler Devam Ediyor

Vatandaşın Sükunet İçinde Sandığa Gitmesini Sağlayacağız
İlçemiz kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Sedat Yıldırım’a hoş geldin ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Makamında ziyaretleri kabul eden Sedat Yıldırım öncelikli olarak “referandum sürecinde bulunduğumuz için ilçemizin emniyetini, asayişini sağlamak, vatandaşlarımızın huzur ve sükunet içerisinde sandığa gitmesini sağlamak olacaktır” dedi.
Yaklaşık iki hafta önce ilçemiz kaymakamlığına atanan Kaymakam Sedat Yıldırım’a hoş geldin ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretleri kabul eden Kaymakam Yıldırım bir yandan da esnaf ve kurum ziyaretleri gerçekleştiriyor. Şereflikoçhisar’ı çok sevdiğini ve Şereflikoçhisar için projelerinin olduğunu belirten Kaymakam Sedat Yıldırım “şuan için ziyaretleri kabul ediyoruz ve ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra ilçemizin emniyet ve asayişini en güvenli biçimde sağlıyoruz. Bildiğimiz gibi ülkemizde referandum süreci olduğundan dolayı önceliğimiz vatandaşlarımızın güvenliği ve seçimde sükunet içerisinde sandığa gitmelerini sağlamak. Bu süreçten sonra, ilçemiz Belediyesi, diğer siyasi ilçe başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve iş adamlarımız ile bir araya gelerek ilçemiz adına neler yapacağımızı görüşeceğiz” şeklinde bilgilendirmede bulundu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER