Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Belediyenin Düzenlediği Kadınlar Günü Programına Yoğun İlgi

Belediye tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda geçtiğimiz Pazar günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen kadınlar günün programına yoğun ilgi oldu. AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun da katıldığı programda kadınlar eğlenceli anlar yaşadı. Pazar günü saat 14.00’da belediye tarafından düzenlenen kadınlar günü programına AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Belediye Başkanı Ferda Polat ve […]

15 Mart 2017 - 10:37 'de eklendi ve 1559 kez görüntülendi.
Belediyenin Düzenlediği Kadınlar Günü Programına Yoğun İlgi

Belediye tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda geçtiğimiz Pazar günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen kadınlar günün programına yoğun ilgi oldu. AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun da katıldığı programda kadınlar eğlenceli anlar yaşadı.
Pazar günü saat 14.00’da belediye tarafından düzenlenen kadınlar günü programına AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Belediye Başkanı Ferda Polat ve eşi, Ak Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda bayanın katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Programın açılış konuşmasını yapan belediye Başkanı Ferda Polat, “Dünyanın dört bir yanında baskı ve tehdit altında bulunan, mağdur ve mazlum kadınların yaşadıkları sıkıntıların sona erdiği bir dünya kadınlar günü etkinlikleri olmasını ümit ediyorum diyerek devam ettiği konuşmasında “Barış dolu huzurlu ve mutlu bir dünya düzeni temenni ediyorum. Türkiye’de kadınlara ciddi olanaklar ve fırsatlar tanıyan Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Her zaman kadınların yanında olan destekleyen, birçok konuda yolunuzu açan, siyasette birçok kadının önemli makamlara gelmesini sağlayan Yeni Türkiye Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sizlerin adına teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Belediye Başkanı Ferda Polat’ın konuşmasının hemen ardından 15 Temmuz Şehitleri anısına hazırlanan sine vizyon gösterisi sunumu ile katılımcılar duygulu anlar yaşadı.
Sunumun ardından Ak Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu yaptığı konuşmasında kadınlara seslenerek “Benim gördüğüm, Şereflikoçhisar kararını vermiş. Bugüne kadar kadınlarla yürümüş olan bir partinin kadın milletvekili olarak, yine kadınların desteğiyle 16 Nisan’da güçlü bir şekilde sandıktan evet çıkacağına ve ülkemizin bundan sonra daha aydınlık günleri yaşayacağına inanıyorum” diyerek seslendi.
Yapılan konuşmaların ardından Türk halk Müziği sanatçısı Meral Işık’ın konseri ile katılımcı bayanlar doyasıya eğlenme imkanı buldu. Uzun süre ilçede kalan Ak Parti Ankara Milletvekili Julide Sarıeroğlu bayanlarla uzun süre sohbet etme imkanı buldu ve program sonrasında ilçeden ayrıldı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER