Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ferda Polat’tan “EVET” için 2 Ayrı Noktaya SKM

16 Nisan referandumu için “EVET” kampanyasını yürüten Ferda Polat ilçemizin iki ayrı noktasına kendi imkanları ile Seçim koordinasyon Merkezi (SKM) açtığı öğrenildi. Esnaf, STK ve ev ziyaretlerini aralıksız sürdüren Polat’ın bu adımı Türkiye’nin geleceği için önemli dönüm noktalarından biri olduğuna inanan Şereflikoçhisarlılar tarafından taktirle karşılandı. 16 Nisan Referandum Halk Oylaması seçimine 39 gün kala Belediye […]

08 Mart 2017 - 12:00 'de eklendi ve 1270 kez görüntülendi.
Ferda Polat’tan  “EVET” için 2 Ayrı Noktaya SKM

16 Nisan referandumu için “EVET” kampanyasını yürüten Ferda Polat ilçemizin iki ayrı noktasına kendi imkanları ile Seçim koordinasyon Merkezi (SKM) açtığı öğrenildi. Esnaf, STK ve ev ziyaretlerini aralıksız sürdüren Polat’ın bu adımı Türkiye’nin geleceği için önemli dönüm noktalarından biri olduğuna inanan Şereflikoçhisarlılar tarafından taktirle karşılandı.
16 Nisan Referandum Halk Oylaması seçimine 39 gün kala Belediye Başkanı Ferda Polat girişimiyle açıldığı öğrenilen Seçim Koordinasyon Merkezleri Boğaziçi Mahallesi ve İstiklal Mahallesinde Ankara Caddesi üzerinde bulunuyor. Referanduma kadar açık bulunacak Seçim Koordinasyon Merkezleri büyük beğeni ile karşılandı. Şuan için SKM bürosu camlarına “Önce Memleket Tabiki Evet” “Daima Millet, Kararımız Evet” giydirmeleri yapılırken, ilerleyen günlerde de Bölge Milletvekillerinin katılımı ile açılışının yapılacağı öğrenildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER