Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Genlik Merkezinde Kurs Çalışmaları

İlçemizde hizmet veren Gençlik Merkezi, farklı alanlarda açtığı kurslarla gençlere hizmet veriyor. Gençlik Merkezi Müdürü Metin Ateş, yaptığı açıklamada, açık bulunan 4 kursa 135 kursiyerin katılım sağladığını ifade etti. Gençlerin yararlanabilecekleri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık verdiklerini anlatan Ateş, şu anda basketbol, İngilizce, model uçak, keman kurslarının devam ettiğini söyledi. Kapılarının sonuna kadar gençlere […]

22 Mart 2017 - 12:38 'de eklendi ve 1597 kez görüntülendi.
Genlik Merkezinde Kurs Çalışmaları

İlçemizde hizmet veren Gençlik Merkezi, farklı alanlarda açtığı kurslarla gençlere hizmet veriyor.

Gençlik Merkezi Müdürü Metin Ateş, yaptığı açıklamada, açık bulunan 4 kursa 135 kursiyerin katılım sağladığını ifade etti.

Gençlerin yararlanabilecekleri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık verdiklerini anlatan Ateş, şu anda basketbol, İngilizce, model uçak, keman kurslarının devam ettiğini söyledi.

Kapılarının sonuna kadar gençlere açık olduğunu dile getiren Ateş, “Bu tesis gençlerimize hizmet vermek için açıldı. Bazı kurslarımızı öğretmen ve öğretici temini konusunda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı açamıyoruz. İlerleyen zamanlarda ebru sanatı, ney ve bilgisayar işletmeciliği kurslarını açacağız. Kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika vereceğiz.” diye konuştu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER