Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ali Babacan, İstikrar İçin EVET

Ekonomi Bakanı, Hemşerimiz AK Parti Milletvekili Ali Babacan, Pazartesi günü ilçemize gelerek, işadamları, STK başkanları ile bir araya geldi. İş adamlarının istek ve sorunlarını dinleyerek notunu alan Babacan, istikrarın devamı için Referandumda Evet Desteği istedi. Pazartesi günü ilçemize gelen Ekonomi Bakanı, Hemşerimiz AK Parti Milletvekili Ali Babacan öğle namazını Hürriyet camiin cemaati ile kıldı. Namaz […]

05 Nisan 2017 - 16:46 'de eklendi ve 1956 kez görüntülendi.
Ali Babacan, İstikrar İçin EVET

Ekonomi Bakanı, Hemşerimiz AK Parti Milletvekili Ali Babacan, Pazartesi günü ilçemize gelerek, işadamları, STK başkanları ile bir araya geldi. İş adamlarının istek ve sorunlarını dinleyerek notunu alan Babacan, istikrarın devamı için Referandumda Evet Desteği istedi.
Pazartesi günü ilçemize gelen Ekonomi Bakanı, Hemşerimiz AK Parti Milletvekili Ali Babacan öğle namazını Hürriyet camiin cemaati ile kıldı. Namaz sonrasın Camii cemaati ile sohbet eden Babacan buradan da İlçemiz müzesini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Ferda Polat, AK Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, Belediye Meclis üyeleri ve parti yönetimin karşıladığı Babacan, Kent Müzesini gezdikten sonra, müze salonunda ilçemiz işadamları ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.
Yemek ikramının ardından İşadamları ve STK temsilcilerini dinleyen Babacan’a, katılımcılar tarafından, ihalesi feshedilen tuzlaların tekrar ilçeye kazandırılmasını, nakliyeciler olarak mazot miktarının düşürülmesini, ilçemiz Organize Sanayi bölgesinin en hızlı şekilde faaliyete geçirilmesi ve yatırımcı getirilerek istihdam oluşturulmasını, Doğalgaz’ın ilçeye bu yıl geleceğini ve bin konuta verileceğini bunun en az iki bin konuta çıkarılması gerektiğini, ilçemizin göç verdiğini bunun dışarıdan göç alma yani istihdam alanlarının oluşması gerektiği yönünde istekler yer aldı.
Öte yandan İşadamları ve STK temsilcilerini dinleyen Ali Babacan, gerekli notlarını aldığını ve konunun üzerine düşeceğini belirterek, Ülke ekonomisinin istikrarından bahsederek, istikrarın 16 Nisandan sonra da devam edeceğini belirterek, 16 nisan referandumu için destek istedi.
Yaklaşık 5 saat ilçemizde kalan Ekonomi Bakanı, Hemşerimiz AK Parti Milletvekili Ali Babacan, başka bir toplantıya katılmak üzere ilçemizden ayrıldı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER