Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

“Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” Ev ve iş Yeri Ziyaretleriyle Sürüyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı” kapsamında ev ve işyerlerine ziyaretler devam ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu 25 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirdiği video konferansla başlattığı proje kapsamında ilçemizde çalışmalar hızlı şekilde sürdürülüyor. Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Münevver Bayar ve SGK Merkez Müdür Yardımcısı […]

12 Nisan 2017 - 15:12 'de eklendi ve 1032 kez görüntülendi.
“Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” Ev ve iş Yeri Ziyaretleriyle Sürüyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı” kapsamında ev ve işyerlerine ziyaretler devam ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu 25 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirdiği video konferansla başlattığı proje kapsamında ilçemizde çalışmalar hızlı şekilde sürdürülüyor.
Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Münevver Bayar ve SGK Merkez Müdür Yardımcısı Selahattin Cevher gazetemiz bürosunu da ziyaret ederek hem gazetemiz çalışmaları ve çalışanları hakkında bilgi alarak istek taleplerini dinledi, hem de “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı” hakkında bilgi verdiler.
Emekli, engelli, asgari ücretli, gazi, şehit yakını, işsizler olmak üzere toplumun farklı kesimleri hakkında daha çok bilgi edinileceğini ve vatandaşların sorun, talep ve önerilerinin önemli olacağına vurgu yapan Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Münevver Bayar ve SGK Merkez Müdür Yardımcısı Selahattin Cevher “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programıyla her düzeyde görevlinin işini en iyi şekilde yapması ve halkın memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti. Bu doğrultuda İşverenler başta olmak üzere emekli, malul ve diğer sigortalılar evlerinde ziyaret ediliyor. Gerçekleştirilen bu ziyaretlerde vatandaşların sorunlarına yönelik çalışmalar yürütülürken istek ve önerileri dikkate alınıyor şeklinde bilgi verdi.
Ev, iş yerleri, Emekli, engelli, asgari ücretli, gazi, şehit yakını, işsizler olmak üzere toplumun farklı kesimlerini ziyaret ederek onları dinleyen ve istek taleplerine karşılık veren ve bu tür ziyaretleri gerçekleştiren ilçemiz Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Münevver Bayar’a yapılan ziyaretlerden dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER