Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Anadolu Gençlik Derneği Kampı Başladı

Anadolu Gençlik Derneği Ankara Ortaokullar Komisyonu tarafından organize edilen kamp programına Şereflikoçhisar’dan da katılım oldu. AGD’nin her yıl düzenlediği yaz etkinliklerine kayıt yaptıran öğrencilerin katıldığı kamp kardeşliği programına ilçemizden de 10 öğrenci katıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait Kesikköprü Kampı’nda 10 Temmuz – 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampta Kur’an-ı Kerim dersleri, eğitimler, turnuvalar, sokak […]

13 Temmuz 2017 - 10:28 'de eklendi ve 947 kez görüntülendi.
Anadolu Gençlik Derneği Kampı Başladı

Anadolu Gençlik Derneği Ankara Ortaokullar Komisyonu tarafından organize edilen kamp programına Şereflikoçhisar’dan da katılım oldu.

AGD’nin her yıl düzenlediği yaz etkinliklerine kayıt yaptıran öğrencilerin katıldığı kamp kardeşliği programına ilçemizden de 10 öğrenci katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait Kesikköprü Kampı’nda 10 Temmuz – 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampta Kur’an-ı Kerim dersleri, eğitimler, turnuvalar, sokak oyunları, havuz ve sinema gösterilerinin yer alacağı dernek yetkilileri tarafından duyurulurken, kampa Ankara genelinden 300 ortaokul ve lise öğrencisinin katıldığı açıklandı.

Barınma, yemek ve ulaşımın ücretsiz olduğu Anadolu Gençlik Derneği Yaz Kampına katılan öğrenciler, kampın bitmesinin ardından farklı merkezlerde 5 hafta boyunca eğitimlerine devam edecekler.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER