Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Büyük Ankara Festivalinde Şereflikoçhisar Standı İlgi Odağı Oldu

Büyük Ankara Festivalinde Tuzgölü temalı standımız Ankaralıların ve orada yaşayan hemşerililerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Diğer stantlardan farklı bir atmosfere sahip olan standımıza her yaştan vatandaş gelerek tuzlu suya girmenin keyfini yaşıyor. Belediye Başkanı Ferda Polat’ın ve yardımcısı Raşit Özdemir’in de katılım sağladığı festivaldeki çadırımıza gelen hemşerilerimiz ve Ankaralılarla yakından ilgilenen Belediye Başkanı ilçemizin turistik […]

02 Ağustos 2017 - 10:45 'de eklendi ve 886 kez görüntülendi.
Büyük Ankara Festivalinde Şereflikoçhisar Standı İlgi Odağı Oldu

Büyük Ankara Festivalinde Tuzgölü temalı standımız Ankaralıların ve orada yaşayan hemşerililerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Diğer stantlardan farklı bir atmosfere sahip olan standımıza her yaştan vatandaş gelerek tuzlu suya girmenin keyfini yaşıyor. Belediye Başkanı Ferda Polat’ın ve yardımcısı Raşit Özdemir’in de katılım sağladığı festivaldeki çadırımıza gelen hemşerilerimiz ve Ankaralılarla yakından ilgilenen Belediye Başkanı ilçemizin turistik açıdan tanıtılması amacı ile böyle bir atmosfer hazırladıklarını ifade etti.

29 Temmuz Cumartesi günü başlayan festivalde İlk olarak sahneyi ünlü sanatçılar Emre Aydın ve Işın Karaca aldı. 30 Temmuz Pazar günü Funda Arar, hemşerimiz Uğur Işılak, Sinan Akçıl, 31 Temmuz Pazartesi günü Ferhat Göçer, Serkan Kaya, Ceyhun İsmailov, 1 Ağustos Salı günü; Demet Akalın ve Alişan sahne alarak katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Bugünden itibaren ise; Serdar Ortaç, Yarın, Ankaralı Coşkun, Mustafa Taş, İbocan, Hüseyin Kağıt, Cuma günü; İrem Derici, Mustafa Ceceli, Cumartesi günü; Gülşen, İsmail Türüt, Pazar günü ise son olarak; Linet, Seccad Mehmedi, Nihat Doğan’ın sahnede olacağı belirtildi. Yüzbinlerin katıldığı geleneksel Ankara Festivali’nin 7. sinde Dünya ca ünlü sanatçılarımızın yer aldığı gözlemlendi. Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) da gerçekleşen konserler vatandaşlar tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılandı.

İlçemiz belediyesi tarafından kurulan standa ise Ankaralı vatandaşlarımızın oldukça ilgisi olduğu gözlemlendi. İlçemiz hakkında ki projeleri öğrenen ve meşhur tuz gölü tuzu üzerinde gezen vatandaşlar oldukça memnun olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Ferda Polat’a “Tuz gölünü buraya kadar getirdikleri için teşekkür ettiler.” İlçemiz hakkında oldukça bilgi sahibi olan vatandaşlar, Polat ve temsilcilerimiz ile görüşerek daha fazla bilgi aldılar.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER