Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Müslümanlar Cihattan Korkmaz…

Allah’a, İslama, Müslümanlığa, Devletimize, Milletimize karşı bir hainlik var ise cihat için koşar dünyadaki tüm Müslümanlar. Bırakın sadece İsrail basınında yer alan manşetleri, dünyadaki tüm hainlerin attığı manşetler korkutmaz Müslümanları. Allah yolunda şahadete koşanlar cihattan korkmaz. Türkiye de KUDÜS’ü ve dünyadaki mazlumları yalnız bırakmaz. Dünya mazlumlarını gören, yanlarında olan ve kollamaya her zaman çalışan bir […]

02 Ağustos 2017 - 11:49 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.
Müslümanlar Cihattan Korkmaz…

Allah’a, İslama, Müslümanlığa, Devletimize, Milletimize karşı bir hainlik var ise cihat için koşar dünyadaki tüm Müslümanlar. Bırakın sadece İsrail basınında yer alan manşetleri, dünyadaki tüm hainlerin attığı manşetler korkutmaz Müslümanları. Allah yolunda şahadete koşanlar cihattan korkmaz. Türkiye de KUDÜS’ü ve dünyadaki mazlumları yalnız bırakmaz. Dünya mazlumlarını gören, yanlarında olan ve kollamaya her zaman çalışan bir Cumhurbaşkanımız var ki, Allah yolunda bizlere cihat, cennettir. Koşarak gideriz, sonunu düşünmeyiz.

15 Temmuzda FETÖCÜ teröristlerin yaptığı darbeye, misliyle karşılık veren, canını Allah yoluna adayan o meydandaki halk, dünyaya örnek olmuştur. Dünyadaki tüm Müslümanlar artık, bugün Kudüs için, yarın Filistin için diğer gün başka bir Müslüman ülke ve halkı için anında birlik olma, bir olma, iri ve diri olma yönünde inancını sağlamış ve topyekun karşılık vermeye hazır duruma gelmiştir. Bu durumun öncülüğünü de, 15 Temmuz darbesini Yapan hain, terörist FETÖCÜLERİN karşısında göğsünü siper eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın meydanlara inmesi, öncülük yapması olmuştur.

Karıncaya basmamak için yere bakan, yolunu değiştiren, üzerinden atlayarak geçen bir Müslüman Türk halkına, dünya Müslümanlarına karşı savaş açmışsan, onlara zulüm ediyorsan, mitinglerden Vur, vur sesleri de gelir, başka seslerde gelir.

Müslüman zulmü gördüğünde, 15 Temmuzda olduğu gibi göğsünü siper ederek gelir. Müslüman’ın silahı kalbidir, elidir, dilidir, canıdır. Unutmasınlar ki, Çanakkale savaşında silahsızlar, silahlılara canını siper ederek ellerinde ve dillerinde kur-an ile şehit olmuşlardır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Şereflikoçhisar belediyesinin de standı bulunan alanda 15 Temmuz gazisi bir ağabeyimle tanıştım. Saatlerce konuştuk, yaşadıklarını birebir anlattı. İçindeki vatan sevgisi anlatılmazdı. Bugün Kudüs’e de giderim, Filistin’e de giderim, Suriye ye de giderim Müslüman kardeşlerimiz için dedi.

İçimizdeki bu hainler temizlendikçe, Halkımızın içindeki İman kardeşliği tekrardan canlanıyor. Osmanlı ruhu yeniden oluşuyor. Halkımız İslam yolunda, mazlumların yanında olmaya her daim hazırken, bu gün Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de dünyaya meydan okumaya hazır halde. Karıncayı incitmeyen milletimiz, dünyadaki hangi hain olursa olsun, bir karıncayı incitmesi halinde, bu halkın neler neler yapabileceğini çok iyi bilsin, ayağını denk alsın. Allah yolunda ölmek Müslüman biri için cennete kavuşmaktır. Cennete kavuşmak, bizim gül bahçesine koşmamız demektir.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER