Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

OSB’ye Yeni Müteşebbis Heyeti Oluşturuldu

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yeni müteşebbis heyeti, yeni yönetim kurulu ve yeni denetim kurulu oluşturuldu. Kaymakam Sedat Yıldırım, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, OSB’nin yeni hisse dağılımının yüzde 60 YİKOB, yüzde 34 belediyeye ve yüzde 6 da Ticaret Odası’na ait olduğunu belirti. Kaymakam Yıldırım, 15 kişilik yeni müteşebbis heyeti, 5 kişilik yönetim kurulu üyesi ve […]

16 Ağustos 2017 - 9:57 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.
OSB’ye Yeni Müteşebbis Heyeti Oluşturuldu

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yeni müteşebbis heyeti, yeni yönetim kurulu ve yeni denetim kurulu oluşturuldu. Kaymakam Sedat Yıldırım, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, OSB’nin yeni hisse dağılımının yüzde 60 YİKOB, yüzde 34 belediyeye ve yüzde 6 da Ticaret Odası’na ait olduğunu belirti. Kaymakam Yıldırım, 15 kişilik yeni müteşebbis heyeti, 5 kişilik yönetim kurulu üyesi ve 2 kişilik yeni denetim kurulu üyelerini oluşturduklarını söyledi.
OSB Bölge Müdürü Nasuh Ataç’ın görevine devam edeceğini ifade eden Kaymakam Yıldırım, “2018 yılının sonuna alt yapının bitirilmesi planlanıyor. En büyük destekçimiz de Valilik ve Büyükşehir Belediyesi. Buranın parselasyonu ile alt yapı projesi 2018 yılının başına kadar yapılacak ve ardından ihaleye çıkacağız. O zamana kadar ayda iki gün Yönetim Kurulu ile ayda bir ya da en geç 1,5 ayda bir müteşebbis heyeti toplanacak ki hızlanalım. Bundan sonra OSB’de ve diğer işlerde rutin dışı hareket edeceğiz” dedi.

Yeni Heyetindeki İsimler
OSB’de 15 kişilik yeni müteşebbis heyeti ise şu isimlerden oluştu: Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Ferda Polat, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Esma Doğan Candan, Kaymakamlık V.K.K.İ. Temam Çevik, Kaymakamlık memuru Murat Çağdaş, YİKOP’tan Ziraat Mühendisi Fundagül Kocaay, Eletronik Mühendisi Ebru Akgün Yalçın, Ziraat Mühendisi Zeynep İğdir, Maden Mühendisi İlker Kulein, Çevre Mühendisi Mehmet Salih Susam, Belediye’den; Harita Teknikeri Aktan Tolga Aktaş, İmar Müdürü İbrahim Öztaş, Fen İşleri Müdürü Şener Erdil, Hesap İşleri Müdürü Erdoğan Mutlu ve Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin.

 

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER