Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Seyir Halinde Alev Alan TIR Kullanılamaz Hale Geldi

İlçemiz yakınlarında seyir halindeyken sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı alev alan tekstil malzemesi yüklü Tır yanarak kullanılamaz hale geldi. Seyir halindeyken alev alan Tekstil malzemesi yüklü tır , Ankara- Şereflikoçhisar  karayolunun İlçemize bağlı Şeker Mahallesi yakınlarında meydana geldi. S. G. yönetimindeki tekstil malzemesi yüklü 01 plakalı TIR’ın dorsesinde, sebebi bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Alevler, dorsede […]

13 Eylül 2017 - 17:37 'de eklendi ve 906 kez görüntülendi.
Seyir Halinde Alev Alan TIR Kullanılamaz Hale Geldi

İlçemiz yakınlarında seyir halindeyken sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı alev alan tekstil malzemesi yüklü Tır yanarak kullanılamaz hale geldi.
Seyir halindeyken alev alan Tekstil malzemesi yüklü tır , Ankara- Şereflikoçhisar  karayolunun İlçemize bağlı Şeker Mahallesi yakınlarında meydana geldi. S. G. yönetimindeki tekstil malzemesi yüklü 01 plakalı TIR’ın dorsesinde, sebebi bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Alevler, dorsede yüklü olan tekstil malzemesi nedeniyle hızla büyüdü. Durumu fark eden sürücü S.G. TIR’ı, yolun kenarına park edip, itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine Kulu ve Şereflikoçhisar belediyelerine bağlı çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Alevler itfaiye ekibinin müdahalesiyle sona ererken, TIR tamamen yandı. Konu ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER