Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İlçemiz Karla Mücadeleye Hazır

Dün gece saatlerinde kar yağışının etkisini göstermesi ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Şereflikoçhisar Şefliğince taşra mahalleler ve merkez mahalleler arasındaki yollarda kar küreme çalışmaları yapıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Şereflikoçhisar Şefliği tarafından ilçe merkezi ile taşra mahalleler arasındaki grup yollarında gerçekleştirilen çalışmalarda 1 önü bıçaklı Unumork, 2 JSB kepçe, 1 Greyder, […]

23 Kasım 2017 - 13:33 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.
İlçemiz Karla Mücadeleye Hazır

Dün gece saatlerinde kar yağışının etkisini göstermesi ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Şereflikoçhisar Şefliğince taşra mahalleler ve merkez mahalleler arasındaki yollarda kar küreme çalışmaları yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Şereflikoçhisar Şefliği tarafından ilçe merkezi ile taşra mahalleler arasındaki grup yollarında gerçekleştirilen çalışmalarda 1 önü bıçaklı Unumork, 2 JSB kepçe, 1 Greyder, 1 Loder, 5 havuzlama kamyonu, 2 tuz yükleme aracı 27 personel ile birlikte belirlenen 6 bekleme noktasında 24 saat hizmet esasına dayanarak çalışmaların aralıksız olarak devam edeceği belirtildi.

Şereflikoçhisar’ın Haydarlı ve Deliler mahalleleri arasındaki yolda aşırı rüzgar nedeniyle yola devrilen ağaç yine Fen İşleri Şereflikoçhisar Şefliği ekiplerince kaldırıldı. İlçe genelinde kar yağışı nedeniyle kapanan yada ulaşımın aksadığı herhangi bir yolun bulunmadığı belirtildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER