Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Seyhan Gazetecilerle Bir Araya Geldi

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan gazete temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Sohbet ortamında gerçekleşen akşam yemeği programına AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ve gazeteciler katıldı. Kongre süreci öncesi ve sonrasında yaşanan yoğunluktan dolayı bir araya gelemediği gazete temsilcileri ile akşam yemeğinde buluştuklarını ifade eden Seyhan “Tek […]

15 Aralık 2017 - 11:59 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.
Seyhan Gazetecilerle Bir Araya Geldi

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan gazete temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Sohbet ortamında gerçekleşen akşam yemeği programına AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ve gazeteciler katıldı.

Kongre süreci öncesi ve sonrasında yaşanan yoğunluktan dolayı bir araya gelemediği gazete temsilcileri ile akşam yemeğinde buluştuklarını ifade eden Seyhan “Tek düşüncemiz memleketimize fayda sağlayacak projeleri hayata geçirmek, ortak paydamız olan Şereflikoçhisar’a şunu da yapabiliriz, bu yapılmalı diyen herkesi partimize davet ediyoruz. Vatandaşlarımızın görüşleri, hedefleri ve hayalleri bizler için çok önemli. Kongre sürecinin tamamlanmasının ardından AK Parti’de icra, yönetim ve denetleme kurullarının oluşturulma çalışmalarının da tamamlandı. Yeni yönetimimizin görev dağılımı konusundaki çalışmalarımızı titizlikle tamamladık, parti içi işlerimizin yanı sıra proje ve hizmet çalışmalarımızı da hızla sürdürüyoruz” dedi. Yaklaşık 2 saat süren birliktelikte yapılan sohbetin ardından, birliktelik sona erdi.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER