Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İmam Hatip Ortaokulundan Ağaç Dikme Seferberliği

İmam Hatip Ortaokulundan ağaç dikme seferberliği. Abdülbaki İmam Hatip Ortaokulu idaresi tarafından temin edilen ve idareciler, öğrenciler, veliler tarafından okul bahçesine dikilen yetişkin çam ağaçlarını toprakla buluşturdular. Öğrenciler havalarında iyi olması ile birlikte kendi adlarına diktikleri ağaçların ilerde büyüyeceği ve kendi diktikleri ağaçları göstereceği günleri hayal ederek gerçekleşen ağaç dikimi şenlik havasında geçti. Okul idareci, […]

31 Mart 2018 - 13:22 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.
İmam Hatip Ortaokulundan Ağaç Dikme Seferberliği

İmam Hatip Ortaokulundan ağaç dikme seferberliği. Abdülbaki İmam Hatip Ortaokulu idaresi tarafından temin edilen ve idareciler, öğrenciler, veliler tarafından okul bahçesine dikilen yetişkin çam ağaçlarını toprakla buluşturdular.

Öğrenciler havalarında iyi olması ile birlikte kendi adlarına diktikleri ağaçların ilerde büyüyeceği ve kendi diktikleri ağaçları göstereceği günleri hayal ederek gerçekleşen ağaç dikimi şenlik havasında geçti. Okul idareci, öğrenci ve velilerin de katıldığı ağaç dikiminde aynı zamanda kaynaşmalarda yaşanırken, düzenlenen etkinlik çerçevesinde veliler, okul idaresine bu denli güzel bir işe kendilerini ortak ettikleri için teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER