Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Koçak; Üyelerimizle Birebir İlgileneceğiz

Ticaret Odası Başkan Adayı Levent Koçak, oda seçimine kısa bir süre kala son basın açıklamasını gerçekleştirdi. Koçak açıklamasında, “İlçemizde faaliyet gösteren Üyelerimizin ve diğer tüm işletme sahiplerinin üretim, pazarlama, dağıtım ve tanıtım aşamalarında karşılaştıkları sorunların çözümünde birebir yakından ilgileneceğiz” dedi. Ticaret Odası seçimleri ile ilgili basın açıklamasında bulunan Başkan Adayı Koçak, Hafta sonu yapılacak olan […]

31 Mart 2018 - 13:24 'de eklendi ve 441 kez görüntülendi.
Koçak; Üyelerimizle Birebir İlgileneceğiz

Ticaret Odası Başkan Adayı Levent Koçak, oda seçimine kısa bir süre kala son basın açıklamasını gerçekleştirdi. Koçak açıklamasında, “İlçemizde faaliyet gösteren Üyelerimizin ve diğer tüm işletme sahiplerinin üretim, pazarlama, dağıtım ve tanıtım aşamalarında karşılaştıkları sorunların çözümünde birebir yakından ilgileneceğiz” dedi.

Ticaret Odası seçimleri ile ilgili basın açıklamasında bulunan Başkan Adayı Koçak, Hafta sonu yapılacak olan ticaret odası seçimlerinin ülkemize ilçemize ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim dedi.

Levent Koçak basın açıklamasının devamında, Odamıza kayıtlı olup hafta sonu secimde oy kullanacak yaklaşık 450 üyemizin çok büyük bir çoğunluğuna bire bir ulaştım, neler yapabileceğimizi, projelerimizi anlattım. Çeşitli sebeplerden dolayı ulaşamadığım azda olsa üyemiz kalmıştır, en kısa zamanda görüşüp onlarla da fikir alış verişinde bulunacağımıza inanıyorum diyerek sürdürdüğü açıklamasında “Ayrıca gecen hafta bir alt yapı oluşturmak adına da Hemşerimiz ve bulunduğu mevkide başarılı olan Şereflikoçhisar seven ve Şereflikoçhisar için her türlü fedakarlığı yıllardır yapan Ankara Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Faik Yavuz bey, yine Aksaray ticaret Odası başkanı sayın Ahmet Koçaş bey ve Anakara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran beyle Şereflikoçhisar yakından ilgilendiren ekonomik sorunları, organize sanayi, üniversite hakkında bilgi alış verişinde bulundum. Göreve geldiğimizde neler yapacağımız hakkında bilgiler aktardım. Kendilerine yakın alakadan ve ilgilerinden dolayı çok teşekkürler ederim.

Secim sürecinde görüşme yaptığım değerli üye arkadaşlarımızı, çok dikkatli bir şekilde dinleyip sorunlarını, görüş ve önerilerini not aldım. İlçenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine güçlü bir Ticaret Odası Olarak katkı sağlanması hususunda görüş birliği olduğunu gördüm. Ticaret Odası olarak bu sorumluluğu üstlenip hep birlikte ilçe menfaati için hareket edeceğiz.

Allah’ın izniyle ve siz değerli üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz andan itibaren Ticaret Odamızı; ilçemiz ve üyelerimiz için önem arz eden konularında daha aktif çalışan, yardımlaşan, paylaşan, iş birliği içerisinde birleştirici ve vizyon sahibi bir yönetim seklinde faaliyet gösteren güçlü bir sivil toplum kuruluşu haline getireceğiz.

Ticaret odasının üyelerinin sadece 4 yılda bir hatırlanıp secim günü oy istemek için ziyaret etmek yerine, Üyelerimizi sık sık ziyaret edip sıkıntılarını, sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyen onlara hak ettikleri gerçek değerleri veren onları önemseyen bire bir görüşmeler yapan , meslek guruplarıyla, oda üyeleri ile ve bütün Şereflikoçhisar halkını bilgilendiren toplantılar ve eğitimler yapan herkes için ilgili bir oda olmasını sağlayacağız.

Ticaret odası olarak üyelerimize yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen fuarlara ve etkinliklere katılımlarını sağlayacağız. Üyelerimizin sektör bazında eğitimlerine önem vereceğiz.

Devletin ürün bazında, sektör bazında verdiği teşvik ve olanakları tüm üyelerimize ayırım yapmadan her bir üyenin faydalanmasını sağlayacağız. Bilgilendirme ve üyelerin yararlanmasını sağlayan toplantılar yapacağız.

İlçemizde faaliyet gösteren Üyelerimizin ve diğer tüm işletme sahiplerinin üretim, pazarlama, dağıtım ve tanıtım aşamalarında karşılaştıkları sorunların çözümünde birebir yakından ilgileneceğiz.

İlçemizin ekonomik, kültürel, sosyal gelişime büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi ve Üniversite için Ticaret odası olarak yapılması gereken her türlü faaliyetin için destek olmaya sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

 

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER