Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Levent Koçak Gazetemizi Ziyaret Etti

Ticaret Odası Başkan Adayı Levent Koçak Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı seçimi için, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret eden ve vaatleri ile ilgili olarak bilgi veren Koçak, “Ticaret odasını en üst düzeyde üyelerine faydalı hale  getirerek daha iyi hizmet sunmasını sağlayacağız” dedi.    Esnaf ziyaretleri kapsamında gazetemiz bürosunu ziyaret […]

10 Mart 2018 - 9:55 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.
Levent Koçak Gazetemizi Ziyaret Etti

Ticaret Odası Başkan Adayı Levent Koçak Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı seçimi için, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret eden ve vaatleri ile ilgili olarak bilgi veren Koçak, “Ticaret odasını en üst düzeyde üyelerine faydalı hale  getirerek daha iyi hizmet sunmasını sağlayacağız” dedi.   

Esnaf ziyaretleri kapsamında gazetemiz bürosunu ziyaret eden Ticaret Odası Başkan Adayı Levent Koçak, Ticaret odasını en üst düzeyde üyelerine faydalı hale  getirerek daha iyi hizmet sunmasını sağlayacağız diyerek  “Üyelerinin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, üyelerin birbirleriyle ve halkla olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplinini ve ahlakı korumaktır. Ticaret odasını, ticari her türlü fikir ve düşünceye açık hale getireceğiz. Her üye ilçenin  gelişmesi için ürettiği her türlü  ticari fikri, düşünceyi ve önerilerini söyleme imkanı sağlayacağız.   Bu şekilde de ben bilirim, benden başkası bilmez düşüncesinden kurtarıp hep birlikte biz  ne yapabiliriz  düşüncesini hakim kılacağız. Mesleki tecrübem nedeniyle, ilçede faaliyet gösteren, ticaret odasına kayıtlı olan ve diğer mesleki odalara kayıtlı olan tüm işletmelerin sıkıntılarını çok iyi bilmekteyim. Ticari faaliyetlerini yerine getirirken önlerine çıkan tüm engellerin ve zorlukların  bilincindeyim” şeklinde bilgi verdi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER