Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak oldu

Pazar günü gerçekleştirilen Ticaret Odası başkanlığı seçiminde Levent Koçak, 7 gruptan 6’sını kazanarak, oda başkanlığına seçildi. Yaklaşık iki ayı aşkın süredir çekişmeli bir atmosferde geçen ilçemiz Ticaret Odası başkanlığı seçimi geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Ticaret odası toplantı salonunda gerçekleşen ve 311 üyenin oy kullandığı seçimde Levent Koçak 311 oydan 189 oy, Yasin Tekin ise 122 […]

05 Nisan 2018 - 17:04 'de eklendi ve 214 kez görüntülendi.
Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak oldu

Pazar günü gerçekleştirilen Ticaret Odası başkanlığı seçiminde Levent Koçak, 7 gruptan 6’sını kazanarak, oda başkanlığına seçildi.

Yaklaşık iki ayı aşkın süredir çekişmeli bir atmosferde geçen ilçemiz Ticaret Odası başkanlığı seçimi geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Ticaret odası toplantı salonunda gerçekleşen ve 311 üyenin oy kullandığı seçimde Levent Koçak 311 oydan 189 oy, Yasin Tekin ise 122 oy aldı.

7 ayrı gruptan oluşan komiteden 6’sını Levent Koçak alırken, 1 grubu ise Yasin tekin kazandı.

Akşam saat 17.00 sularını gösterirken açılan sandıkların neticesinin sonuçlanması ile birlikte, Ticaret odasının yeni başkanı Levent Koçak olarak netleşti. Oyların sayımı sonrasında Yasin Tekin, yeni seçilen Levent Koçak’ı tebrik ederek odadan ayrıldı.

Ticaret odasının yeni yönetiminin ise Pazartesi günü netleşeceği, mazbataların da aynı gün alınacağı edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER