Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Aski Çalışmaları Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor. ASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçemize bağlı taşra mahallemiz olan Çalören’de içme suyu imalat çalışmaları başladı. İçme suyunun taşra mahalleye getirilmesi için yürütülen çalışmalarda ASKİ ekipleri tarafından hat güzergahı kazılıyor daha sonra içme suyunu mahalleye getirecek olan borular döşendikten […]

23 Mayıs 2018 - 21:29 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.
Aski Çalışmaları Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor. ASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçemize bağlı taşra mahallemiz olan Çalören’de içme suyu imalat çalışmaları başladı. İçme suyunun taşra mahalleye getirilmesi için yürütülen çalışmalarda ASKİ ekipleri tarafından hat güzergahı kazılıyor daha sonra içme suyunu mahalleye getirecek olan borular döşendikten sonra kazı çalışması kapatılıyor.

Çalören mahallesi sakinleri ASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek “Evlerimizde su temini konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor, mahallemizin en büyük sorunu içme suyu Ankara Büyükşehir Belediyesi sayesinde bu sıkıntımızdan da kurtulmuş olacağız ASKİ ekiplerine teşekkür ediyoruz” şeklinde düşüncelerini ifade ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER