Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

VAKİT TÜRKİYE VAKTİ…

VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… Önder insanlar arkalarında güzel iz bırakırlar. Önder insanlar geçmişlerinde bıraktığı izlerle, geleceği inşa edecek insanlar yetiştirirler. Evet..! biz torunlarına, ailesine ve ailesinden ayırt etmediği Şereflikoçhisar’da ve tüm köylerindeki sevenlerine örnek olmuş, davasını savunmuş İslam’ı savunmuş bir aile büyüğümüzdü. Dedem Hacı Bayram Öztaş’ı hakka uğurladık. Milli Görüşçü kimliği ile her yerde tanınan, Milli […]

22 Haziran 2018 - 12:19 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.
VAKİT TÜRKİYE VAKTİ…

VAKİT TÜRKİYE VAKTİ…

Önder insanlar arkalarında güzel iz bırakırlar. Önder insanlar geçmişlerinde bıraktığı izlerle, geleceği inşa edecek insanlar yetiştirirler. Evet..! biz torunlarına, ailesine ve ailesinden ayırt etmediği Şereflikoçhisar’da ve tüm köylerindeki sevenlerine örnek olmuş, davasını savunmuş İslam’ı savunmuş bir aile büyüğümüzdü. Dedem Hacı Bayram Öztaş’ı hakka uğurladık. Milli Görüşçü kimliği ile her yerde tanınan, Milli görüş davasını, bayrağını her zaman taşıyan ve bizlere de ne zaman nerde duracağımızı öğreten dedem, son olarak ta fazilet partisinde görev almış sonraki süreçte te devletimizin bekası için durması gerektiği yerde durmuş ve bizlere bir kez daha öndelik yapmıştı. Şuan ise durmamız gereken yerde davamızı savunmaya devam etmenin onurunu, mutluğunu bir kez daha yaşıyoruz. . İnna lillahi ve İnna İleyhi Raciun (“şüphesiz biz Allah’tan geldik ve o’na döneceğiz.”)

Yarından sonra Türkiye’mizin geleceğini çok yakından ilgilendiren bir seçime gidiyoruz. Hep deriz seçimlerde bu seçim çok önemli diye. Ama gerçekten de Pazar günü gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimi bundan önceki seçimlerin çok üstünde bir önem arz ediyor.

At izi ile it izinden gidenleri görmemek, memleketi için değil de köpeklik yaptıkları Avrupa ülkelerinin, içimizdeki hain yapılanmaların emri ve komutu ile hareket edenleri çok iyi görmek lazım ve gördüğünüzden de eminim. Memleketi için mitinglerinde bir tane hayırlı bir vaat vermeyen, yapılanları da yıkacaklarını söyleyen, tren olursa göç verilir diyen, köprü yapmak, hava alanı yapmak, yerli araba yapmak, yerli silah, tank, insansız hava aracı yapmak, ya da yapacak olmak yerine bunları yakacağız yıkacağız demenin ne olduğunu, bu vasıfsız, kabiliyetsiz, amacı TÜRKİYE’yi yönetmek değil, zaten yönetecek kabiliyette asla olmayan kişilere bu aziz halk tarafından, bu vefakar millet tarafından hesabının sorulacağından eminim.

Nerede bir mazlum görse el uzatan, mazlumların umudu olan, Türkiye’yi olabildiğince layık olduğu yere getiren ve getirmek için elinden geleni yapan, hiç kimseyi ayrıştırmayan, aksine herkesi kucaklayan bir lider olarak görünen Recep Tayyip Erdoğan’ın haricinde ismi geçen başkan adaylarının bu işi yapamayacakları, Türkiye’yi bırakın bir adım ileri götürmeyi, elli yıl geriye, yüz yıl dışa bağlı hale getireceği aşikar. Kimlerin kimlerle ittifak halinde olduğunu unutmamak gerekiyor. Eğer işi ehline değil de, ehilsize verirsek ne olacağını iyi görmek gerekiyor. Ülkemizin her kesimin de herkesin ayrıştırılmadan huzurlu bir şekilde yaşadığı ülkemizde eğer Recep Tayyip Erdoğan gelmez ise, acaba Türkçe ezan mı okutulacak, acaba başörtüsü yasaklanacak mı, acaba İmam Hatip Okulları kapatılıp, buradan mezun olan öğrenciler yine hiçbir yere üniversiteden üst düzey puan alsa bile giremeyecek mi, hastanelerde, diğer tüm kurum, kuruluşlarda perişan mı olacağız, kurumun amiri, memuru ile görüşmek için el pençe mi duracağız, yoksa kovulacak, yaka paça dışarı mı atılacağız. Tüp kuyruğunda mı bekleyeceğiz, bir paket yağ almak için araya adam mı sokacağız.

Yaşı 35-40 yaş üstünde olan büyüklerimiz. Lütfen çocuklarınıza, torunlarınıza eski Türkiye’yi ve o zaman ki yaşadığınız zorlukları iyi anlatın. Bu gün 18-30 yaşındaki kardeşlerimiz eski Türkiye’yi bilmiyor. Ayrım olmayan, huzurlu bir ortamda yaşadığımız ülkemize ayrımcılık getirecek, bölücülük getireceklere lütfen imkan vermeyelim. Pazar günü gerçekleşecek olan seçimde lütfen huzurumuzu bozacak olanlara oylarınızla fırsat vermeyin.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER