Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

30 Ağustos Zafer Bayramı Perşembe Günü Kutlanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıldönümünde İlçemizde kutlama programı yapılacak. Kutlama programı kapsamında çelenk sunma töreni ve resmikabul töreni gerçekleştirilecek. Çelenk sunma töreni 30 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak. Hükümet Konağı bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına yönetmelik gereği kaymakamlık, garnizon komutanlığı ve belediye çelenk sunacak. Çelenklerin sunumundan sonra Saygı Durusu ve istiklal marşının okunması ve […]

28 Ağustos 2018 - 18:59 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.
30 Ağustos Zafer Bayramı Perşembe Günü Kutlanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıldönümünde İlçemizde kutlama programı yapılacak. Kutlama programı kapsamında çelenk sunma töreni ve resmikabul töreni gerçekleştirilecek. Çelenk sunma töreni 30 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak. Hükümet Konağı bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına yönetmelik gereği kaymakamlık, garnizon komutanlığı ve belediye çelenk sunacak. Çelenklerin sunumundan sonra Saygı Durusu ve istiklal marşının okunması ve günü anlam ve önemini belirten konuşma ile programa sona erecek.

KAYMAKAM YILDIRIM TEBRİKLERİ KABUL EDECEK

Hükümet Konağı Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreninin ardından İlçe Kaymakamımız Sedat Yıldırım saat 10.15’de makamında tebrikleri kabul edecek. Kaymakamlıktaki programın ardından kutlamalar son bulacak.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER