Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Siz devlet düşmanı mısınız? nasıl bir ahlakınız var anlamadım..

Seçmece bunlar. Her yerde kolaylıkla nasıl bir karaktersiz olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Her yerde kendini kolaylıkla belli ederler, sanırsınız devletçidirler ama alakaları yoktur. Batılı zihniyet, günü birlik hayat, sonu ne olursa olsun cinsinden bir yaşam tarzı. Dünya hayatını önemsemedikleri gibi ahiret hayatı ile ilgili bir düşünceleri zaten hiç olmamış cinsten bir azınlık. Toplumun ahlakını, toplumun dinini, […]

09 Ağustos 2018 - 12:09 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.
Siz devlet düşmanı mısınız? nasıl bir ahlakınız var anlamadım..

Seçmece bunlar. Her yerde kolaylıkla nasıl bir karaktersiz olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Her yerde kendini kolaylıkla belli ederler, sanırsınız devletçidirler ama alakaları yoktur. Batılı zihniyet, günü birlik hayat, sonu ne olursa olsun cinsinden bir yaşam tarzı. Dünya hayatını önemsemedikleri gibi ahiret hayatı ile ilgili bir düşünceleri zaten hiç olmamış cinsten bir azınlık. Toplumun ahlakını, toplumun dinini, tarihi ve kültürel dokularını her fırsatta cahilce görüp, yeni nesili kötülüğe sürüklemekten başka bir şeye yaramayan bir değişik ırk mensubu bunlar. Kendi yaşam tarzlarına asla karışılmaz, bir gevur gibi yaşarlar, ama başkalarının başörtüsüne, yemesine, içmesine, giyinmesine, ege bölgesine tatile gidene değil de, Hacca, Umreye gidene dil uzatırlar. Bunlar ciddi anlamda Türk İslam coğrafyasının, mayasını bozmaya çalışan farklı bir ırktır maalesef. Bu gibi embesillere kulak asmayın. Bunlar körler sağırlar birbirini ağırlar tarzında bir gurup embesilden öte değillerdir.

Dolar. Evet, Ülkemizin ve dünyanın gündeminde olan bir sorun halinde şuan. Ülkemizin Devlet Başkanı bununla ilgili devletçil bir yol izleyerek girişimlerde bulunuyor. Elin gevuru, bizi dolarla, euroyla vurmaya çalışıyor, bizim ülkemizin bazı insanı (ülkemizin insanı bile demek istemiyorum) göbek atıyor. Sosyal medya delikanlılığı yapıp, cahilce, şuursuzca paylaşımlar yapıp, insanları galyana getirmeye, insanları birbirine düşürmeye çalışıyorlar. Yani bunlar birilerinin uşağı olduğu için, ne kadar da kimliğinde Türkiye vatandaşı yazsa da, alakası yok. Devlet Başkanı Erdoğan sloganında biz birlikte Türkiyeyiz derken, a partili b partili ayırt etmiyor ki, siz neyin peşindesiniz. Neden zorla bu insanları ayrımcılığa, ırkçılığa sürüklüyorsunuz ki? Şuanki hükümet, seçim oldu bitti hala siyaset mi yapıyor, ayrımcılık mı yapıyor, yaşam tarzlarınızı mı kısıtlıyor? Hayır. Devletimiz kendi üretsin, kendi ayakları üstünde dursun ve Dünya Lideri bir ülke olsun diye mücadele veriyor. Bu Gevurların neyin ne için yaptığını bilmiyormusunuz.

Bu tip insanların kime hizmet ettikleri belli. Bunlarla bizim Türkiye’mizin bağdaşması mümkün de değil aslında. Ama yapacak bir şey yok, eğitilecek bunlar. Yeni düzende bunlara da bir çözüm bulunmalı bence. Mesela beyin egzersizi kompleksi açılıp, bunların beyinleri üzerinde bir çözüm arayışına gidilip, eğitildikten sonra topluma kazandırılmalı.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER