Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Terörist FETÖ’cüler hala akıllanmıyor…

Bu vatana, bu millete, bu ülkeye yaptıkları hainlikleri unutulmayacak olan bu çakalların hala akıllanmaya niyeti yok gibi. İçerdekiler bir ayrı çakallık yapıyor, yurt dışına kaçanlar ve yurt dışında kalanlar bir ayrı. Bunlar öyle bir yapı oluşturmuş ki aynı örgüt üyesi ile evleniyorsunuz, sizden olmayan anne, baba kardeş ve akraba ile ilişkinizi kesiyorsunuz, anlayacağınız kulağınız, gözünüz […]

01 Ağustos 2018 - 16:04 'de eklendi ve 670 kez görüntülendi.
Terörist FETÖ’cüler hala akıllanmıyor…

Bu vatana, bu millete, bu ülkeye yaptıkları hainlikleri unutulmayacak olan bu çakalların hala akıllanmaya niyeti yok gibi. İçerdekiler bir ayrı çakallık yapıyor, yurt dışına kaçanlar ve yurt dışında kalanlar bir ayrı. Bunlar öyle bir yapı oluşturmuş ki aynı örgüt üyesi ile evleniyorsunuz, sizden olmayan anne, baba kardeş ve akraba ile ilişkinizi kesiyorsunuz, anlayacağınız kulağınız, gözünüz ve gönlünüz doğrulara kapalı. Tek frekans açık; o da pensilvanya. Aman çocuk dikkat ailenizi öteleyen, aileden uzaklaştıran yapılardan uzak durun, durun ki bunca açık hainliğe rağmen şer güçlerin esiri olmayın. Yoka bunca hainlik sonrası pişmanlık görülürdü., Ama hala hainliğe, satılmışlığa devam.

Nasıl ki referandumda, nasıl ki 2014 yerel seçimlerinde, nasıl ki 24 Haziran seçimlerinde hainlerden taraf olup, kapı kapı gezen, fitnelik, iftiracılık yapmaya devam edenler bu günde hainliklerine devam ediyorsa, bunların akıllanması için devletimizin bir başka planı vardır ve devreye de girecektir.

En son örneği ulusal haberlere çıkan, Almanya’ya kaçan firari fetöcü subaylar, üstleri olan hainlerle Almanya’da Türkiye’nin imajını bozacak tertipler kuruyor, harekete geçmek için bazı kararlar alıyormuş, bu kararları da Türkiye’de hala hainliklerine devam eden fetöcülere bildiriyorlarmış.

Evet Türkiye’de bir fetöcü yarbay da hemen devreye giriyor ve şehit ailelerine mektup gönderiyor. Mektubunda ajitasyon yapan darbeci, Şehidimizi nasıl şehit olduğunu ve kimlerin şehit ettiğini ortaya çıkarmak önce devletin sonra bizim görevimizdir. Onun hakkını arama yetkisi size verilmiştir. Bunun için de bazı soruların cevaplanması gerekir” diye yazmış. Mektupta, Şehidimizin bir mermiyle kolundan yaralandığını, şehidi başka birilerinin vurduğunu iddia eden darbeci, hakkındaki iddiaları çürütmeye çalışıyormuş. Oysa bu adam o şehidin üzerine seriye aldığı silahı ile şarjör  bitiren hain. Kafa bulandırmak için fitneliğe devam ediyor. Be alçak sen söyle bakalım sivil masum halka seriye aldığın silahla nasıl ateş açarsın? Senin seriye aldığın silah oyuncak silah değil; katil herif; gerçek silah. Hiç olmaz ise, beklenmez ya en azından özür dileyerek insanlıktan nasibini alman beklenirken, kafa karıştırmak ta tam size göre…

Bu hainler o kadar kişinin darbeden önce, darbede ve darbeden sonrada canını yaktılar ve yakmaya devam ettiler. Allah bunların hainliklerini gördü ki, bunları darmadağın etti ve edecektir de. Hiçbir yerde itibarları kalmadı kalmayacaktır da, bir daha ne öyle bir düzen kurabilirler nede yanlarından geçebilirler. Yeterki bizim milletimiz uyanık olsunlar. Bunlar yeri gelir kadın kılışına da girer, yeri gelir çoluk çocuğunun üzerine yemin eder, yeri gelir her kılığa girerler. Çünkü bunların akılları satılık, beyinleri kiralık, hainlikte kedide olurlar, köpekte olurlar, çakalda olurlar. Biz Türk milleti olarak duygusal yapıya, hayırsever yapıya sahip insanlarız. Lütfen bu hain terörist fetöcülere ve bazı yapılanmalarda da dâhil, bunlara itibar etmeyelim duygularımızı insanlığımız sömürmelerine izin vermeyelim. Dağdaki teröristten nasıl dost olmaz, güvenilmez ise gözü gönlü açılmadıkça bunlara da hiç mi hiç güvenilmez.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER