Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Evi Yanan Aileye Belediyeden Yardım Eli Uzandı

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü elektrik kontağından çıkan yangın sonucu ağır hasar gören Çatak ailesinin evinin badana ve boya işleri, Belediye ekipleri tarafından sağlanan bütçe ile onarılıyor. İlçemiz Emek Mahallesi’nde, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü gece 12 elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangın sonucu, 12 kişinin yaşadığı ve ilçemiz hayırsever vatandaşları tarafından hiçbir ücret alınmadan kiracı olarak yaşadıkları […]

18 Ekim 2018 - 17:11 'de eklendi ve 427 kez görüntülendi.
Evi Yanan Aileye Belediyeden Yardım Eli Uzandı

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü elektrik kontağından çıkan yangın sonucu ağır hasar gören Çatak ailesinin evinin badana ve boya işleri, Belediye ekipleri tarafından sağlanan bütçe ile onarılıyor.
İlçemiz Emek Mahallesi’nde, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü gece 12 elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangın sonucu, 12 kişinin yaşadığı ve ilçemiz hayırsever vatandaşları tarafından hiçbir ücret alınmadan kiracı olarak yaşadıkları evleri büyük hasar gördü. Belediye, havaların soğumaya başladığı bu günlerde elektrik kontağından çıkan yangın sonucu evleri büyük zarar gören ve çaresiz kalan Çatak ailesine yardım eli uzatıp yalnız bırakmadı. Belediye Başkanı Ferda Polat’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, evin badana ve boyası yenileniyor. Yaşanan acı olayı duyan Belediye Başkanı Ferda Polat aileyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak konu hakkında bilgi aldı. Belediye olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirten Başkan Polat Çatak Ailesinin evinin bakımını yaptırmaya başlandığını belirtti.  Yangında evi büyük zarar gören  aile, yenilenmesini sağlayan Başkan Polat ve ekiplere teşekkür etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER