Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İşte AK Partinin Aday Adayları

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala, aday adaylığı müracaatlarının başlaması  ilçemiz siyasetini hareketlendirdi. AK Parti, yerel seçimler için açıkladığı takvime göre aday adaylığı müracaatlarının 5 Kasım pazartesi başladı ve 12 Kasım pazartesi saat 19;00 da sona erecek.  AK Partiden Aday Adayları da bir bir ortaya çıkıyor. Kamuoyunda Aday Adaylığını açıklayan ve Aday Adaylığı konuşulanlar arasında […]

07 Kasım 2018 - 18:10 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.
İşte AK Partinin Aday Adayları

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala, aday adaylığı müracaatlarının başlaması  ilçemiz siyasetini hareketlendirdi. AK Parti, yerel seçimler için açıkladığı takvime göre aday adaylığı müracaatlarının 5 Kasım pazartesi başladı ve 12 Kasım pazartesi saat 19;00 da sona erecek.  AK Partiden Aday Adayları da bir bir ortaya çıkıyor.

Kamuoyunda Aday Adaylığını açıklayan ve Aday Adaylığı konuşulanlar arasında AK Partinin mevcut Belediye Başkanı Ferda POLAT başta olmak üzere;

Ebubekir ÖZTAŞ

Memiş ÇELİK

Fatih BAYSAL

Kerim YALIM
İhsan ÖZCAN

İsimleri konuşulmaya başlandı.AK Parti kulislerinde başka Aday Adaylarının da ortaya çıkacağı yaygın bir kanaat. AK Partide Aday Adaylığı süreci ile ilgili 5 Kasın Pazartesi günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz bir açıklamada bulundu.  AK Partinin seçim takvimine göre, Müracaatların tamamlanmasından sonraki hafta; yani 18 Kasım Pazar günü teşkilat temayül yoklaması yapılacağını vurgulayan  Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, ” Partimizde temayül yoklaması ilk kez e-temayül şeklinde gerçekleşecek. 18 Kasım günü yapmayı planlıyoruz. Değişiklik olması mümkündür ama şu anki planlarımızda 18 Kasım Pazar günü 10.00-16.00 saatleri arasında tüm Türkiye’de aynı anda gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Aday adaylık başvuru sürecine ilişkin bilgi veren Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Belediye başkanlıkları için 12 Kasım’a kadar müracaatlar devam edecek. İl genel ve belediye meclis üyeliklerimiz için 3 Aralık tarihine kadar başvuru süreci devam edecek.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER