Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kasım Ayı Belediye Meclisi Dün Toplandı

Kasım ayı belediye meclis toplantısı dün eski belediye binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda iki gündem maddesi görüşüldü. Saat 15:00’da yapılan kasım ayı belediye meclis toplantısının birinci gündem maddesinde yeşilova mahallesi ile sarıkaya mahallesinde bulunan isimsiz sokaklara isim verilmesi hususu görüşüldü. Yeşilova mahallesinde yeni açılan ve irem apartmanının bulunduğu yerin sokak isminin irem sokak talebi ve […]

07 Kasım 2018 - 17:53 'de eklendi ve 245 kez görüntülendi.
Kasım Ayı Belediye Meclisi Dün Toplandı

Kasım ayı belediye meclis toplantısı dün eski belediye binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda iki gündem maddesi görüşüldü.

Saat 15:00’da yapılan kasım ayı belediye meclis toplantısının birinci gündem maddesinde yeşilova mahallesi ile sarıkaya mahallesinde bulunan isimsiz sokaklara isim verilmesi hususu görüşüldü. Yeşilova mahallesinde yeni açılan ve irem apartmanının bulunduğu yerin sokak isminin irem sokak talebi ve sarıkaya mahallesinde bulunan isimsiz sokağa ise, o sokakta oturan ailesinin yazılı müracaatı ile, Tunceli’de polis karakolunda şehit düşen hemşerimiz şehit Murat Savaş Kale’nin ismi verilerek meclisten oy birliği ile geçti.

Gündemin ikinci maddesinde ise, ilçenin mustafacık mahallesi 181086 ada 1 parselde belediyeye ait 2860,89 m2 taşınmazın satışı için encümene yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

İki gündem maddesinin oylandığı toplantı gündem dışı konuşmalarla devam etti. Gündem dışı söz alan MHP meclis üyesi Kemal Sezginer, 10 yıldır siyasettin içinde bulunmaktayım. İlçemizde ikamet etmeyen çevresine rant sağlayan belediye başanlığı seçimlerinde ilçeye gelen görevi bitince ilçeyi terk eden, kendisi siyasette oğlu ticarette olanlar var diyen Sezginer, keşke burada ilçe başkanlarıda olsaydı ama artık basından okurlar. Bu ve bunun gibi düşüncede olanlara imkan verilmemesini, ilçemizin kaderi ile oynamamaları gerektiğini düşünüyorum. Bu olumsuzlulara oda başkanlarıda dahildir. 2-3-5 dönemdir oda başkanlığı yapanlar var ve hiç bir eserleri yok, dyerek konuşmasını sonlandırdı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER