Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Vebal Büyük

Her şeye rağmen ilerliyoruz. İçeride ve dışarıdaki şer odaklarına rağmen ilerliyoruz. Bir asırlar yapılmayan engelleme ve eylemlere rağmen ilerliyoruz. Hem de ekonomik alanda, alt yapı alanında, iç güvenlik ve bölgesel alanda ilerliyoruz Sen bir yandan Türkiye’yi dünya lideri yapma başarı sıralamasında ilk 3’e sokacaksın, füzeler, yerli silahlar, helikopter, tank, yerli silah tüfek, İHA, havaalanı, tüp […]

12 Ocak 2019 - 13:23 'de eklendi ve 219 kez görüntülendi.
Vebal Büyük

Her şeye rağmen ilerliyoruz. İçeride ve dışarıdaki şer odaklarına rağmen ilerliyoruz. Bir asırlar yapılmayan engelleme ve eylemlere rağmen ilerliyoruz. Hem de ekonomik alanda, alt yapı alanında, iç güvenlik ve bölgesel alanda ilerliyoruz Sen bir yandan Türkiye’yi dünya lideri yapma başarı sıralamasında ilk 3’e sokacaksın, füzeler, yerli silahlar, helikopter, tank, yerli silah tüfek, İHA, havaalanı, tüp geçitlerle kıtalar aşıp sınırda ve sınır ötesinde hakim bir ülke konumuna geleceksin! Ama bunların hiç birini hazmedemeyen şer odakları, Ülkesini satarcasına hainlerin yanında olacak, hainlerle iş birliği yapacak, Türk’üm diyecek, Türkiye’ye hizmet ediyorum ya da edeceğim diyerek vaatler verecek ve algı operasyonları ile ülkenin ilerleyişline engel olacaksın.  Güçlü Türkiye ve Güçlü Lideri diktatör diye itibarsızlaştırmak, yolundan saptırmak isteyeceksin. Bu şeytani hile suret i haktan görüneceksin. Bu istikrar bozulsun, Güçlü Türkiye olmasın da, ne olursa olsun zihniyetiyle hareket edenler, aslında Türkiye’ye değil de dışarıdaki ağababalarına hizmet ediyorlar.

Bakın bu Türkiye’mizde, ilçemizde zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde şer odakları ve isimsiz şeytanlarla uğraşmanın yanı sıra, İngiltere, Almanya, Amerika, İsrail, Arabistan gibi ülkeler arasında da stratejik planlar üzerinde savaş içerisindeyiz. Bu zor sürece rağmen her gün müjdeler, hayatımızı kolaylaştıran, Türkiye’de üretimi artırmaya yönelik hamlelerle Aziz Milletini memnun etme çabası içerisinde olması takdire şayandır. Gerek asgari ücret, gerek sağlık sektörü, gerekse emeklisi, yaşlısı ve engellisini düşünürken, bu yaygaracıların neyin peşinde olduğunu iyi bilmek gerekir.

Öte yandan kimin samimiyet içinde devletine ve milletine hizmet etmek istediğini iyi görmeli. Köprü yıkacaklara, İHA’ları yok edeceklere, havaalanını yıkacaklara, bu meydan bu koltuklar bırakılırsa bu memleketi en fazla 10 gün içerisinde eski Türkiye’ye çevireceklerini unutmayalım. Yakınımızdakine, etrafınızdakine kızgınlığınız olabilir ama bunlar yüzünden memleketi hainlerin eline teslim etmemek gerekir. Zor ve hainlerle, zor ve insan kılığına girmiş şeytanlarla geçecek olan bu seçim sürecinde, insanlığa bürünmüş ama insan olmayan, melek gibi görünen ama kin dolu, nefret dolu bir yüzle, bir ahlakla yola çıkanları iyi ayırt edelim.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER