Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

ALTUĞ Belgelerle, Bilgilerle ve Delillerle Tüm İddiaları Yalanladı

Fetö kalıntılarının oyunlarına gelmedik, gelmeyeceğiz AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Cafer Tayyar Altuğ, Yerel gazetede çıkan ve astı astarı olmayan, seçim döneminde olduğumuz şu günlerde kripto FETÖ’cülerin iş başında olduğunu ve hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair mahkeme kararının olmasına rağmen basında yer alan haberi yalanladı ve adli süreci devam eden itirazlı dava dosyası hakkında bilgi […]

22 Şubat 2019 - 17:53 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.
ALTUĞ Belgelerle, Bilgilerle ve Delillerle Tüm İddiaları Yalanladı

Fetö kalıntılarının oyunlarına gelmedik, gelmeyeceğiz

AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Cafer Tayyar Altuğ, Yerel gazetede çıkan ve astı astarı olmayan, seçim döneminde olduğumuz şu günlerde kripto FETÖ’cülerin iş başında olduğunu ve hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair mahkeme kararının olmasına rağmen basında yer alan haberi yalanladı ve adli süreci devam eden itirazlı dava dosyası hakkında bilgi verdi.

BASIN AÇIKLAMASI

Şereflikoçhisar kamuoyuna saygıyla duyurulur;

Tüm Türkiye’mizde olduğu gibi ilçemizde de Fetö oyunları durmadı, durmayacak bize düşen bu oyunu bilmek, bulmak ve oyunlarını bozmaktır. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için İlçemizde Belediye Başkanlığı aday adaylığı süreci başladıktan, hemen sonra Ak Parti’mizin tekrardan belediye başkanlığını kazanmasına engel olmak için, güçlü gördükleri ve bildikleri Ak Parti Belediye Başkanı aday adayı arkadaşlarımızla ilgili, sosyal medyada yada  başka yollarla, kara propaganda, iftira, yalan ve oyunlar kuruldu. Ak Parti teşkilatlarımız Belediye Başkan adayımızı belirledi ve tüm ilçe teşkilatı ile çalışmalara başlandı. Sonrasında ise, yine ilçemizdeki Fetö artıkları Ak Parti Belediye Meclisi aday adayı arkadaşlar ve şahsımla alakalı,  sosyal medyada açılmış sahte hesaplarından kara propaganda iftira yalan ve oyunlar kurmaya devam ettiler.

En son ilçemizde bulunan yerel bir gazetede çıkan, şahsımla alakalı habere cevap verme ihtiyacı hasıl olmuştur. Kıymetli kamuoyu bilsin ki;  niye Fetö oyunu dedim ? Çok ilginçtir, hakkımda yapılan habere konu dava da bir, Fetö’nün oyunun tezahürüydü. Şöyle ki ben 23 yıldır Ankara Büyükşehir Belediye şirketinde çalışıyorum. 2009 yılında yapmış olduğumuz bir ihale ile ilgili, çantacı tabir ettiğimiz bir şahıs; şirket yöneticileri ve ihale komisyonu hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık gerekli tahkikatı yaptı takipsizlik kararı verdi (ek1) daha sonra ne hikmetse; usulde bulunan eksiklik nedeni ile takipsizlik kararı verilen dava yeniden açıldı. Bu kez Dava Savcısı ;Hakan Büyükabacı Kim bu Savcı? 17-25 Aralık Fetö’nün Ak Parti hükümetini yıpratmak, hatta yıkma operasyonların da görev almış, Devlet Demir Yolları’nda rüşvet var ihaleye fesat var diyerek, o zamanki Ak Parti hükümetimizin Bakanları ile ilişkilendirilmek üzere ve birçok bürokrat ile ilgili dava açılmasına ön ayak olan kişi. Ayrıca bu durum Fetö basınında yer alması sağlandı (ek2). Bu konularda maharetli olan savcı bizimle ilgili de boş durmadı ve daha önce takipsizlik verilen, bizim ile ilgili dava da ceza almamıza neden oldu. Sonrasında Savcı ile ilgili adalet yerini buldu, Hakan Büyükabacı HSYK tarafından meslekten ihraç edildi. (ek3) bizim dava ile ilgilide bir üst mahkemeye yapmış olduğumuz itirazımız kabul edildi, şimdi bu dava bir üst mahkemede, yeniden görülmektedir.  Allahın izni ile haklılığımız doğrulumuz ortaya çıkacaktır.

Hepimiz 15 Temmuz Fetö ihanet darbesine karşı o gece sabaha kadar, ailelerimizle birlikte mücadele ettik ve sonrasında aylarca Kızılay meydanlarında nöbet tutuk, yüzlerce resimler çekindik sosyal medyada paylaştık. Acaba Fetö’nün itlerinden kaçı, o resimlere yorum yaptı, İşte Fetö itlerinden polis teşkilatı eğitimcisi, istihbaratçısı Önder Aytaç’ın  benim Kızılay meydanında oğlum ve arkadaşlarını çektiğim fotoğrafın (ek4) altına şu yorumu yapmıştır  “Dün Tankların Karşısında Dikilen Gençler Bugün Kızılay’da Nöbetteler” attığım tweetin altına Fetö iti Önder Aytaç’ın yaptığı yorum“ işte bu gençleri mayın-eşeği yapıyor öne sürüyorsunuz  aynı Mavi Marmara’da da yapıp öldürttüğünüz masum gençler gibi” ve benim buna cevabım “Hamd olsun bu gençler ya Türkiye ya Filistin için öldü ölüyorlar, sizin gibi CIA’nın kucağına oturmuş biri için vatanlarını satmıyorlar”(5) demem şu ki; Fetö itleri hiçbir zaman peşimizi bırakamadı bırakmayacak.

Peki ilçemizde sosyal medya aracılığı ile gerek Belediye başkan adayımız gerek, ilçe başkanımız gerek, teşkilat mensuplarımız, gerekse belediye meclis üyesi veya adayları ve benim hakkımda karalama kampanyası yapanlar kimler? Açıklayayım; Bunu yapanlar doğrudan kendisi yada ailesi tarafından Fetö’ye hizmet ettiği tespit edilip, ilçemizde Ak Parti ile ilişiği kesilmiş veya dışlanmış Fetö itleridir.

Benim 5 yıllık Belediye Meclis üyeliği görevim sürecinde, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini ilçemize kazandırmak nasip oldu. Nedir bu hizmetler? Köy statüsünden mahalleye dönüşen köylerimizde 67 kilometre grup yollarına sıcak asfalt yapıldı. Toplam 70 km. sathi kaplama yapıldı, 22 Km.’lik sathi kaplama çalışmamız devam ediyor. İlçemizin içerisine 62 km. sıcak asfalt atıldı, yine mahalleye dönen köylerimizde 42 Bin metre kare kilitli taş döşendi, 1,5 km. bordür yapıldı. E-90 karayolunda 10 km. orta refüj çalışması yapıldı. Şehir içerisine yaklaşık 5 km. orta refüj çalışması yapıldı. İlçemizde ayrıca 47 Bin 840 metre kare kaldırım çalışması yapıldı ve 26 Bin metre bordür çalışması tamamlandı. Tüm köylerimize çocuk parkları kazandırıldı, ayrıca ilçemize 2 tane büyük park kazandırıldı. 3 tane köyümüzün okulları tamir ve tadilat edilerek köy konaklarına dönüştürüldü, 2 köyümüze yeni köy konağı yapıldı. İlçemizde kanalizasyonu olmayan mahallelerimizin tüm kanalizasyonları ve içme suyu şebekeleri döşendi. İlçemizde bulunan mevcut parklarımızın eksikleri giderilerek yeni oyun grupları ilave edildi. Şereflikoçhisar Şehir mezarlığının tüm yollarında kilitli taş uygulaması yapıldı, yine şehir mezarlığında ve taşra mahallelerimizde bulunan köy mezarlıklarımızda bakım ve temizlik çalışmaları gerçekleştirildi. İlçe genelinde tarla yolları açıldı, Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi girişinde yaşanan otopark sorunun çözülmesi için otopark çalışması gerçekleştirilerek, hastane yolunda yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. İlçemize bağlı tüm taşra mahallelerimizde cenaze, düğün gibi günlerde ihtiyaç duyulan çay ocağı, ses sistemi, masa ve sandalyeler verildi. İlçemizde ikamet eden yardıma muhtaç hemşerilerimizin kömür, gıda ve temizlik malzemesi ihtiyaçları karşılandı…

Demem o dur ki; hiçbir Fetö kalıntılarının oyunlarına gelmedik, gelmeyeceğiz ilçemizde yaptığımız hizmetler Allah’ın izni ile katlanarak devam edecektir. Şereflikoçhisarlı hemşerilerim her şeyin en güzeline layıktır, Şereflikoçhisar kamuoyuna saygı ve sevgilerimle… Cafer Tayyar Altuğ, AK Parti Büyükşehir ve Belediye Meclis Üyesi 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER