Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Meclis Üyeleri Listesi Dün Teslim Edildi

İttifak adaylarının açıklanmasının ardından merakla beklenen meclis üyeleri listesi Parti ilçe teşkilatları tarafından dün ilçe seçim kuruluna teslim edildi. Teslim edilen meclis üyesi isimlerinin kimlik numaralarında, isim ve soy isimlerinde ve istifa edebilecek olanların olabileceği göz önünde bulundurularak, doğacak hataların düzeltme süreleri olarak 3 gün sürenin olduğu ve bu süreçten sonra kesin netlik kazanacağı edindiğimiz […]

20 Şubat 2019 - 16:29 'de eklendi ve 200 kez görüntülendi.
Meclis Üyeleri Listesi Dün Teslim Edildi

İttifak adaylarının açıklanmasının ardından merakla beklenen meclis üyeleri listesi Parti ilçe teşkilatları tarafından dün ilçe seçim kuruluna teslim edildi.

Teslim edilen meclis üyesi isimlerinin kimlik numaralarında, isim ve soy isimlerinde ve istifa edebilecek olanların olabileceği göz önünde bulundurularak, doğacak hataların düzeltme süreleri olarak 3 gün sürenin olduğu ve bu süreçten sonra kesin netlik kazanacağı edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

İşte merakla beklenen Belediye Meclis üyesi listesinde yer alan isimler şu şekilde.

AK Parti Meclis Üyeleri

Murat Atasoy ,Mevlüt Şahan, Aysun Pekmezci ,Halil Albay, Hacı Özçelik, Yücel Aksoy, Dünyamin Kılıçarslan, Servet Cihan Tüzün, Eyyüp Altundağ, Harun Atuğ, Raşit Özdemir, Akın Gözkaya ,Gökhan Uğurlu olurken Kontenjandan ise Cafer Tayyar Altuğ ve Ercan Altuntaş listede yer aldı.

CHP Meclis Üyeleri

İsmet Andaç, Turgay Yıldız ,Cevdet Görgülü ,Zeynep Karacan, Şemsettin Aktaş, Hilmi Yalım ,Batuhan Küçük ,Ali Alkan ,Taylan Gençoğlu, Dehşet Atılgan ,Ersin Dönmez, Asaf Sertkan, Özlem Koçak, Hüseyin Temel listede yer aldı.

İYİ Parti Meclis Üyeleri

Eyüp Doğan, Halil Kılıç, Süleyman Ülger, Eyüp Yıldız ,Yaşar Soysal, Galip Solmaz, Nurhan Ünal, Nejdet Çetin ,Sema Durmaz, Hatice Koçak, Bora Taylan ,Süleyman Ekici, Mustafa Yavuz, Zühtü Solmaz listede yer aldı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER