Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

STK, SKM Kıraathane Ve Esnaf Ziyaretleri AK Partide Aralıksız Devam Ediyor

AK Parti adayının açıklanması ile birlikte, İlçe Teşkilatı ile birlikte durmaksızın ziyaretlerini sürdüren ve Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde birçok noktada ziyaretler geçekleştirdiğini ifade eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, ayrıca vatandaşlarımızın SKM’lere büyük ilgi gösterdiğini belirterek; “ Vatandaşlarımıza şahsıma ve Cumhur İttifakına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı Belediye Başkan […]

20 Şubat 2019 - 16:27 'de eklendi ve 164 kez görüntülendi.
STK, SKM Kıraathane Ve Esnaf Ziyaretleri AK Partide Aralıksız Devam Ediyor

AK Parti adayının açıklanması ile birlikte, İlçe Teşkilatı ile birlikte durmaksızın ziyaretlerini sürdüren ve Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde birçok noktada ziyaretler geçekleştirdiğini ifade eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, ayrıca vatandaşlarımızın SKM’lere büyük ilgi gösterdiğini belirterek; “ Vatandaşlarımıza şahsıma ve Cumhur İttifakına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde faaliyet gösteren Sivil Tolum Kuruluşları (STK) ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Çarşı merkezindeki 2 ve Boğaziçi Mahallesinde kurulan Seçim Koordinasyon Merkezinde (SKM) yapılan görüşmelerde Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, STK’lar ve vatandaşlarımızdan destek istedi. Geçtiğimiz hafta açıkladığı 5 yıllık projelerini vatandaşlarla paylaşan Çelik, hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında vatandaşlarımızın görüşlerini aldı. Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde birçok noktada ziyaretler geçekleştirdiğini ifade eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, ayrıca vatandaşlarımızın SKM’lere büyük ilgi gösterdiğini belirterek; “ Vatandaşlarımıza şahsıma ve Cumhur İttifakına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Seçim çalışmamıza vatandaşlarımızın gönlüne gireceğiz diye başlatmıştık. Çok şükür ilçemizde sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmayana kadar çalışacağız. Geçtiğimiz hafta açıkladığımız projelerimizi vatandaşlarımızla hasbihal ederek değerlendiriyoruz. Ayrıca birçok Sivil Toplum Kuruluşumuzla da yerel seçimler çerçevesinde bir araya gelerek projelerimizi anlatıyoruz. Şuana kadar gördüğümüz destek bizleri fazlasıyla mutlu etti. Gösterilen teveccühe layık olmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER