Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

TÜGVA İlçe Başkanı Raşit Özdemir Oldu

Misyonunda Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak olan ve Vizyonunda Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olan TÜGVA Şereflikoçhisar ilçe başkanı Raşit Özdemir Oldu. Yaklaşık bir yıldır ilçemizde faaliyet gösterenTÜGVA Kurucu Teşkilat Başkanı […]

27 Şubat 2019 - 19:49 'de eklendi ve 173 kez görüntülendi.
TÜGVA İlçe Başkanı Raşit Özdemir Oldu

Misyonunda Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak olan ve Vizyonunda Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olan TÜGVA Şereflikoçhisar ilçe başkanı Raşit Özdemir Oldu.

Yaklaşık bir yıldır ilçemizde faaliyet gösterenTÜGVA Kurucu Teşkilat Başkanı olarak yönetimde yer alan Raşit Özdemir, mevcut İlçe Başkanı İhsan Er’in ardından temsilciliği devralarak Faaiyetlerini sürdürecek.

TÜGVA Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Raşit Özdemir, Vakıf ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerini şu şekilde belirtti,

Çıkmış olduğumuz bu mukaddes ve değerlerle dolu yolculuğumuzda öncelikle Rabbim hepimizi muvaffak kılsın. Şereflikoçhisar TÜGVA ( Türkiye Gençlik Vakfı) İlçe temsilciliğine bizleri layık gören TÜGVA Genel Başkanım Enes Eminoğlu’na, TÜGVA Ankara İl Başkanım Abdulkadir Kocatepe’ye ve tüm TÜGVA ailesine sonsuz teşekkür ediyorum.  Bu güne kadar İlçemizde beraber çalıştığımız TÜGVA İlçe Temsilcimiz İhsan Er’e yapmış olduğu tüm çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Devralmış olduğum bayrağın mukaddes yolculuğunu, kıymet ve değerinin yanı sıra vebalini iyi biliyorum. İnşallah Devraldığımız bu kutlu bayrağı bizlerden devralıp daha ileri taşıyacak kardeşlerimize, arkadaşlarımıza bırakmanın azmi, mutluluğu ve gayreti içinde olacağız. “Türkiye Gençlik Vakfı olarak amacımız yeni Türkiye’nin inşasında vatanına, milletine saygılı, milli, manevi ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmektir. Gençliğin öncülüğünde, rehberliğinde, gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlayacak, gelecekte sosyal yaşamda üstlenecekleri roller konusunda onları bilinçlendirecek, kişisel gelişimlerine yardımcı olacak projeleri hayata geçirmek için yakın zaman da etkin kadromuz ile çalışmalara başlayacağız. Gençliğin enerjisini sosyal faydaya dönüştürme adına yaptığımız her çalışma geleceğin teminatı olacaktır’’. İlçemizin Değerli Basın Temsilcileri de, genç ve dinamiktir. İnşallah sizleride aramızda görmek bizleri onure edecek ve güç verecektir. Satır ve sütünlarınız da bizlere yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.TÜGVA’mızın Tüm Şereflikoçhisar halkına ve gençliğine hizmet edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER