Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

5. Yılın Son Meclisi Dün Toplandı Veda Edildi

2014-2019 yerel yönetimler sürecinin son belediye meclis toplantısı dün gerçekleştirildi. Gündem maddesi olmadan toplanılan meclis toplantısında Belediye Başkanı Ferda Polat ve Belediye Meclis üyeleri duygu ve düşüncelerini aktardı. Dün saat 15.00’da belediye toplantı salonunda yapılan belediye meclis toplantısında gündem maddesi olmaksızın duygu ve düşünceler aktarıldı. Belediye başkanı Ferda Polat duygularını aktararak, 5 yıl boyunca belediyemiz […]

06 Mart 2019 - 12:00 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.
5. Yılın Son Meclisi Dün Toplandı Veda Edildi

2014-2019 yerel yönetimler sürecinin son belediye meclis toplantısı dün gerçekleştirildi. Gündem maddesi olmadan toplanılan meclis toplantısında Belediye Başkanı Ferda Polat ve Belediye Meclis üyeleri duygu ve düşüncelerini aktardı.

Dün saat 15.00’da belediye toplantı salonunda yapılan belediye meclis toplantısında gündem maddesi olmaksızın duygu ve düşünceler aktarıldı.

Belediye başkanı Ferda Polat duygularını aktararak, 5 yıl boyunca belediyemiz imkanları ile ilçemize hizmet etmeye çalıştık. Borçlu bir belediyemiz vardı şükür devletine milletine borcu olmayan bir belediyemiz var. Muhalefet meclis üyelerimizle beraber kararlar aldık. Destek ve olumlu görüşlerinden dolayı teşekkür ediyorum.söz verdiğimiz tüm vaatlerimizi yerine getirdik. Biz bizden öncekilerden daha iyi yöneteceğiz diye çıktık ve daha iyi yönettik diye düşünüyorum ve bizden sonraki gelecek olan arkadaşlarımızın da bizden daha iyi yöneteceğine inanıyorum diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Diğer Belediye meclis üyelerinin de duygu ve düşüncelerini aktarmasının ardından, meclisin son oturumu kpatıldı ve birlikte tüm meclis üyeleriyle yemekte biraraya gelinerek sohbet edildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER