Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Belediye Başkanı Memiş Çelik’ten Esnaflara Teşekkür Ziyareti

Belediye Başkanı Memiş Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Meclis Üyeleri esnaf ve vatandaşlarıa ziyaretlerde bulunarak seçimdeki desteklerinden dolayı teşekkür etti. 31 Mart seçimlerinden başarıyla çıkan Başkan Çelik esnafa ve vatandaşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelik, öneri ve talepleri dinlerken seçimlerde ki desteklerinden dolayı teşekkür etti. Esnaflara […]

20 Nisan 2019 - 16:18 'de eklendi ve 264 kez görüntülendi.
Belediye Başkanı Memiş Çelik’ten Esnaflara Teşekkür Ziyareti

Belediye Başkanı Memiş Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Meclis Üyeleri esnaf ve vatandaşlarıa ziyaretlerde bulunarak seçimdeki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

31 Mart seçimlerinden başarıyla çıkan Başkan Çelik esnafa ve vatandaşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelik, öneri ve talepleri dinlerken seçimlerde ki desteklerinden dolayı teşekkür etti. Esnaflara her zaman önem verdiklerini ifade eden Memiş Çelik, bir ilçenin gelişip büyümesinde esnafların öneminin çok büyük olduğunun belirtti. Vatandaşların gönüllerine girmeyi sürdüreceklerini belirten Çelik, 31 Mart seçimlerinde esnaf ve vatandaşlardan çok önemli destekler aldıklarını, 1 Nisan itibarı ile parti rozetlerini çıkardıklarını ve 34 bin nüfusun belediye başkanı olduğunu vurgulayan Çelik, her zaman ulaşılabilir olacağız ve gerek halkımızın gerekse esnaflarımızın destekçisi olacağız. Şereflikoçhisarımıza hizmet etmek için var gücümüzle gece gündüz çalışacağız” şeklinde ifadelerde bulundu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER