Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Çelik Davet Etti, Recep Tayyip Erdoğan İlçemize Geliyor

31 Mart Yerel seçimleri sonrası Ankara Büyükşehir Meclisi üyeleri ilk grup toplantılarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katımlımları ile gerçekleştirdiler. Göreve seçilen mevcut Belediye Başkanları ve büyükşehir meclis üyeleri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Belediye Meclis Üyelerine başarılar diledi. Yerel seçim süresince Ankaranın birçok ilçesini ziyaret den Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ilçemize davet […]

20 Nisan 2019 - 16:21 'de eklendi ve 273 kez görüntülendi.
Çelik Davet Etti, Recep Tayyip Erdoğan İlçemize Geliyor

31 Mart Yerel seçimleri sonrası Ankara Büyükşehir Meclisi üyeleri ilk grup toplantılarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katımlımları ile gerçekleştirdiler. Göreve seçilen mevcut Belediye Başkanları ve büyükşehir meclis üyeleri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Belediye Meclis Üyelerine başarılar diledi.

Yerel seçim süresince Ankaranın birçok ilçesini ziyaret den Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ilçemize davet eden Belediye Başkanı Memiş Çelik vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdaoğana ileterek ilçemize davet etti.

Toplantı sonunda söz alan Belediye Başkanı Memiş Çelik Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı İlçemize davet etti. Yerel seçim döneminde birçok ilçeye gidildiğini ifade eden Belediye Başkanı Memiş Çelik Şereflikoçhisara hiç gelinmediğini vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini ve selamlarını ileterek ilçemize davet etti. Davet üzerine en kısa sürede ziyaret planının yapılmasını müjdeleyerek ilçemizi ziyaret edeceğini belirtti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER