Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

ŞEREFLİKOÇHİSAR BELEDİYESİ TARAFINDAN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Şereflikoçhisar belediyesine bağlı ekipler tarafından  ilçe genelinde sürdürülen dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında okullar, camiler, öğrenci yurtları, kamu kurum ve kuruluşları ile dolmuş ve taksiler Sağlık Bakanlığı onaylı solüsyonlarla dezenfekte edildi. Belediye Başkanı  Memiş Çelik ilçemizde 2 ekiple koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarının yapıldığını ifade ederek ‘’Ekiplerimiz tarafından Şereflikoçhisar genelinde dezenfekte […]

19 Mart 2020 - 16:56 'de eklendi ve 305 kez görüntülendi.
ŞEREFLİKOÇHİSAR BELEDİYESİ TARAFINDAN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Şereflikoçhisar belediyesine bağlı ekipler tarafından  ilçe genelinde sürdürülen dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında okullar, camiler, öğrenci yurtları, kamu kurum ve kuruluşları ile dolmuş ve taksiler Sağlık Bakanlığı onaylı solüsyonlarla dezenfekte edildi.

Belediye Başkanı  Memiş Çelik ilçemizde 2 ekiple koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarının yapıldığını ifade ederek ‘’Ekiplerimiz tarafından Şereflikoçhisar genelinde dezenfekte çalışmaları yapılıyor, kısa ve uzun vade de etkili olan Sağlık Bakanlığı onaylı solüsyonlarla hemşehrilerimizin yoğun olarak kullandıkları okullar, öğrenci yurtları, camiler, dolmuş ve taksiler, kamu kurumları, hizmet binaları, toplantı salonları dezenfekte edildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalarımız periyodik olarak devam edecek” dedi.

Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirlere vatandaşlarımızın uymalarını tavsiye eden Belediye Başkanı  Memiş Çelik “Belediye olarak gerekli tedbirlerimizi alıyoruz ve almaya devam edeceğiz, hemşehrilerimizin her şeyden önce kişisel temizliklerine dikkat etmelerini istiyoruz, aynı zamanda Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılan uyarı ve önlemleri uygulamalarını istiyoruz. Tüm hemşehrilerimize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER